BIP

baner badania wody

segregacja odpadow

banerslupy2014

mojapogoda

*******************

aleja gwiazd logo
AMERICAN CARS MANIA
ACM logo2013

banner

 *******************************

KLUBY I STOWARZYSZENIA
Z TERENU GMINY MILICZ

Barycz Miliczbarycz sulow logo plon gadkowice logo

ASMILICZpittbul bizonmilicz

szkolka pilkarska milicz1 ks milicz

MSPDION smecz uks dwojka milicz

*************************

PARTNERZY

pzps logo

logo dzps

 fundacja polska siat

Od wczesnych godzin porannych w niedzielę 16 sierpnia na obiektach sportowo-rekreacyjnych kąpieliska Karłów w Miliczu rozgrywany był turniej siatkówki plażowej, będący jednocześnie jednym z etapów cyklu Otwartych Mistrzostw Dolnego Śląska 2015. Organizatorem milickich rozgrywek była Gmina Milicz, Ośrodek Sportu i Rekreacji w Miliczu, Dolnośląski Związek Piłki Siatkowej we Wrocławiu oraz Dwójka Milicz. Oficjalnego otwarcia turnieju w imieniu Burmistrza Gminy Milicz i swoim dokonał Prezes Zarządu OSiR Jarosław Milian. Zasady rozgrywek przypomniał członek zarządu DZPS Roman Danilewicz. W milickiej edycji turnieju wzięło udział 10 par męskich (w tym 2 z Milicza: Hawrylak  / Markowski i Mądroszkiewicz / Antkowiak) oraz 4 żeńskie (w tym 1 z Milicza: Katarzyna Bojko / Sandra Banach)

DSCF2219

Końcowa klasyfikacja milickiego etapu przedstawia się następująco:
KOBIETY
I m-ce: Joanna REJNO/ Aleksandra KWIECIŃSKA, II m-ce: Klaudia KUBAS / Iga KOZIŃSKA, III m-ce: Katarzyna BOJKO / Sandra BANACH (Pitbull Milicz), IV m-ce: Natalia NIEWIADOMSKA / Anna PUSTELNIK

MĘŻCZYŹNI
I m-ce: Michał JARMAKOWICZ / Łukasz WIKTORKO, II m-ce Tomasz JAKUBOWSKI / Paweł GABZYK, III m-ce Adrian NIEWIADOMSKI / Marcin KRUPA, IV m-ce Michał SZPAK / Jakub DMUCH. Na V m-cu sklasyfikowani zostali Hawrylak / Markowski (Milicz). Zwycięzcy prócz nagród rzeczowych walczyli o punkty rankingowe klasyfikacji generalnej Otwartych Mistrzostw Dolnego Śląska.

Galeria fotograficzna

W niedzielę, 16 sierpnia, na boiskach do plażówki na Karłowie odbędzie się trzygwiazdkowy turniej siatkówki plażowej. Są to kolejne tego typu zawody, w bieżącym okresie cyklu Otwartcyh Mistrzostw Dolnego Śląska, gdzie zawodnicy zdobywają punkty do klasyfikacji generalnej. Wszystkich chętnych zapraszamy do wzięcia udziału. Więcej informacji na załączonym plakacie.

REGULAMIN

KLASYFIKACJA GENERALNA

turniej plazowka karlow

W sobotę, 15 sierpnia, o godz. 10:00 z obiektu sportowo-rekreacyjnego na Karłowie wyruszy Rajd Rowerowy Tropami Drucha Bolka. Uczestnicy spoza Milicza mogą przyjechać już w piątek. Będzie na nich czekało pole namiotowe i o 18.00 ognisko z kiełbaskami. Rajd rozpocznie się zwiedzaniem sali pamięci poświęconej druhowi w milickim KOM-ie, a następnie uczestników rajdu leśnymi szlakami i ścieżką rowerową poprowadzi pan Bernard Mikołajczyk, wieloletni towarzysz podróży Druha Bolka. Po rajdzie, który zakończy się także na basenie na Karłowie, dla wszystkich uczestników przewidziany jest gorący posiłek. Serdecznie zapraszamy wszystkich chętnych cyklistów do wzięcia udziału w rajdzie. Trasa liczyć będzie około 25 km.

rajd Bolka

{youtube}bdQ5ONzcYvA{/youtube}

bh Bolek2

Rajd Rowerowy Tropami Druha Bolka organizowany jest przez OSiR w Miliczu i upamiętnia kolejną rocznicę śmierci tego wielkiego społecznika. I takiego Go zapamiętamy!

zawody plywackie karlow 2015Tym razem przygotowaliśmy dla Państwa rywalizację w wodzie. Już w najbliższą sobotę, 8 sierpnia o godzinie 15.00, na basenie na Karłowie odbędą się zawody pływackie „Od przedszkola do seniora - Karłów 2015″.

Przewidzianych jest siedem kategorii:

1. Klasa 0 i młodsi
2. Klasa I-III SP
3. Klasa IV-VI SP
4. Gimnazjum i szkoły średnie
5. OPEN
6. Senior 50-65 lat
7. Senior 65+

Formularze startowe można pobrać i zdać w kasach pływalni „milickaFALA” oraz na basenie na Karłowie. Nieprzekraczalny termin oddania formularzy to 7 sierpnia godzina 18.00.

Dzisiaj (sobota, 1 sierpnia) na Karłowie odbyły się zawody sportowo-rekreacyjne organizowane przez OSiR Milicz "Aktywny Senior". Uczestnicy startowali w pięciu konkurencjach: chód z kijkami, jazda rowerem, rzuty do tarczy, rzuty piłką do kosza i podbijanie piłeczki. Po sportowej rywalizacji i wyjątkowo udanej zabawie miejsca na podium wywalczyli:

W kategorii kobiet 1.Grażyna Kwaśniak, 2.Nella Radna, 3.Halina Pałko
W kategorii mężczyzn 1.Jerzy Niewiejski, 2.Zdzisław Janoś, 3.Edward Maniak

To pierwsza tego typu impreza na Karłowie dla seniorów, organizowana przez OSiR w tym roku. Już dziś możemy powiedzieć, że będą kolejne. Co to może oznaczać? Tylko i wyłacznie miłą atmosferę, zabawę na świeżym powietrzu, a przede wszystkim sportowa rywalizację z hepy endem. Dziś wszyscy uczestnicy zadowoleni, kto nie był niech żałuje.


aktywny1

Zwycięzcy pierwszej edycji imprezy "AKTYWNY SENIOR" więcej fotek z rywalizacji tutaj

Udało się... mówią, że dla chcącego nic trudnego. Po kilku latach przerwy na korcie tenisowym obiektu Karłów, dziś znów rozegrany został turniej tenisa ziemnego "ZŁOTA RAKIETA". Od kilkunastu dni trwały wzmożone prace by odrestaurować zaniedbany obiekt, tym samym przygotować go do rozegrania turnieju. Dziś możemy powiedzieć, że było warto.

tenis1
Uczestnicy Turnieju Tenisa Ziemnego "ZŁOTA RAKIETA" - Karłów 2015

Na 26 lipca br. zaplanowano rozegranie turnieju tenisa ziemnego "ZŁOTA RAKIETA" kat. open. Do turnieju przystąpiły 2 panie i 5 panów. W wyniku konsultacji podjęto decyzję, iż panie rozegrają pojedynek pomiędzy sobą, zaś mężczyźni zagrają mecze systemem każdy z każdym. Zacięta rywalizacja trwała blisko 10 godzin, a było to skutkiem niezwykle wysokiego i wyrównanego poziomu gry zawodników. Mimo wietrznej aury, chłodu zwycięzcą turnieju został Damian Hanysz przed Arkadiuszem Korzeniowskim i Ireneuszem Turzem. Wśród pań zwyciężyła Iwona Nóżka pokonując Klaudię Rogowiec.

tenis2 tenis9
tenis3 tenis4
tenis5 tenis6
tenis7 tenis8

logo milicz

logo poziome plywalnia
plywalnia

Logo OK

Logo KOM poziom

GALEN2015

1 baner kajakilogo uzrodla

 ********************

nasze dzialania2
INSTYTUCJE WSPIERAJĄCE

SPORT W GMINIE MILICZ


BSMILICZ

LOGO ARTZBYT

tarczynski d

logo BOSS

logo km maszynybudowlane
Ramayan
ipad

sadzik
zlota waga
lorfarm

milicz na sportowo