BIP

baner badania wody

segregacja odpadow

banerslupy2014

mojapogoda

*******************

aleja gwiazd logo
AMERICAN CARS MANIA
ACM logo2013

banner

 *******************************

KLUBY I STOWARZYSZENIA
Z TERENU GMINY MILICZ

Barycz Miliczbarycz sulow logo plon gadkowice logo

ASMILICZpittbul bizonmilicz

szkolka pilkarska milicz1 ks milicz

MSPDION smecz uks dwojka milicz

*************************

PARTNERZY

pzps logo

logo dzps

 fundacja polska siat

W niedzielę - 8 marca - zapraszamy wszystkie Panie, Dziewczyny i najmłodsze Dziewczynki na pływalnię.
Tego dnia, specjalnie dla Was, pierwsza godzina pływania/saunowania/relaksu/lenistwa kosztuje tylko 1 zł.
ZAPRASZAMY!!!

dzienkobiet2015

 

banknotysport18 lutego br. burmistrz ogłosił 2 konkursy na sport i kulturę fizyczną. Kwoty do rozdysponowania 130 tys. i 230 tys. zł zostaną najprawdopodobniej zwiększone łącznie o 200 tys. zł. Decyzja o zwiększeniu musi być jednak głosowana przez Radę Miejską. Tym samym burmistrz Piotr Lech spełni obietnicę, że środki wydawane m.in. na "Tygodnik Milicki" zostaną przekazane na sport.

ZARZĄDZENIE 55                               ZARZĄDZENIE 56

Od 31 stycznia br. Puchar Świata FIVB zaczął swoje tournee po Dolnym Śląsku. Po Wałbrzychu, Wrocławiu, Twardogórze, Ząbkowicach Śląskich, Sycowie, Bierutowie, Lubinie i Żmigrodzie puchar zdobyty przez biało-czerwonych w ubiegłorocznych FIVB Mistrzostwach Świata w Piłce Siatkowej Mężczyzn Polska 2014, dziś mogli również podziwiać mieszkańcy Milicza. Milicz od lat jest jasnym punktem na mapie Polski w szkoleniu dzieci i młodzieży w piłce siatkowej. Milicz to również ważny partnej dla Polskiego Związku Piłki Siatkowej. To własnie tu, dzięki inicjatywy kilku działaczy sportowych powstał projekt utworzenia przed laty ALEI GWIAZD SIATKÓWKI,  następnie występy miejscowej drużyny - KS Milicz na szczeblu rozgrywek centralnych oraz prężnie działający po dziś dzień Siatkarski Ośrodek Szkolenia chłopców w piłce siatkowej przy Gimnazjum im Mikołaja Kopernika w Miliczu - mówi prezes Dolnośląskiego Związku Piłki Siatkowej, członek Zarządu PZPS Paweł Mirosław Wachowiak.

FIVB 2015 milicz
FIVB 2015 milicz3 FIVB 2015 milicz2

Organizatorem tournee prezentacji Pucharu Świata FIVB po większości dolnośląskich miast jest Dolnośląski Związek Piłki Siatkowej. O to by, prezentacja odbyła się w Miliczu zabiegali: UKS Dwójka Milicz i Urząd Miejski w Miliczu. Wszyscy zainteresowani, zawodnicy, trenerzy, sympatycy i kibice siatkówki mogli osobiście zobaczyć i dotknąć wywalczony przez biało-czerwonych puchar w sali kameralnej Ośrodka Kultury w Miliczu.

Po uporządkowaniu terenu wokół Stadionu Miejskiego w Miliczu, dziś ruszyły prace techniczno-porządkowe przygotowujące sztuczną płytę boiska i oświetlenie do pierwszych zajęć sportowych. Od 27 stycznia br. na obiekcie Stadionu Miejskiego trenują seniorzy KS Barycz Milicz. Od pierwszego tygodnia lutego treningi wznawiają kolejne sekcje: juniora starszego i trampkarza. Zima w bieżącym roku jest dość łaskawa. Okoliczne, zamiejscowe drużyny trenują na swoich obiektach, dlatego w bieżącym roku nie ma dużego zapotrzebowania na korzystanie z odśnieżonej i oświetlonej murawy. Z obiektu przy ul. Powstańców Wielkopolskich w Miliczu w bieżącym okresie głównie korzystają rodzime kluby z terenu gminy. Pierwsze mecze sparingowe zaplanowano na 7 lutego. 

odsniezanie stadionu1odsniezanie stadionu2odsniezanie stadionu3odsniezanie stadionu4

Od 1 lutego br. obiekt hali sportowej, małej sali gimnastycznej wraz z zapleczem wraca pod zarząd administracyjny Dyrekcji Gimnazjum im. Mikołaja Kopernika w Miliczu.

Podpisywanie kontraktuDziś w godzinach przedpołudniowych w gabinecie Dyrektora Gimnazjum - Mirosława Niedbały, nastąpiło oficjalne przekazanie obiektu. Wcześniej jednak Prezes Zarządu OSiR - Jarosław Milian uzgodnił warunki przekazania obiektu, by wraz z nim, Gimnazjum przejęło również część personelu obsługi. Szybko osiągnięto kompromis i zakładany cel, tak by żadna ze stron, a przede wszystkim personel mógł dalej spokojnie pracować. Zainteresowanych informujemy, iż na ręce Pana Mirosława Niedbały, zostały również przekazane wszelkie dotychczas zgłoszone w sekretariacie OSiRu rezerwacje obiektu, a to dlatego, by wszyscy wynajmujący w jak najmniejszym stopniu odczuli przekazanie hali Gimnazjum.

hala sportowa prez

NA CHWILĘ OBECNĄ BIURA ADMINISTRACJI OSiR Sp. z o.o.
DALEJ ZNAJDUJĄ SIĘ NA I PIĘTRZE OBIEKTU HALI SPORTOWEJ

logo milicz

logo poziome plywalnia
plywalnia

Logo OK

Logo KOM poziom

GALEN2015

1 baner kajakilogo uzrodla

 ********************

nasze dzialania2
INSTYTUCJE WSPIERAJĄCE

SPORT W GMINIE MILICZ


BSMILICZ

LOGO ARTZBYT

tarczynski d

logo BOSS

logo km maszynybudowlane
Ramayan
ipad

sadzik
zlota waga
lorfarm

milicz na sportowo