BIP

baner badania wody

segregacja odpadow

banerslupy2014

mojapogoda

*******************

aleja gwiazd logo
AMERICAN CARS MANIA
ACM logo2013

banner

 *******************************

KLUBY I STOWARZYSZENIA
Z TERENU GMINY MILICZ

Barycz Miliczbarycz sulow logo plon gadkowice logo

ASMILICZpittbul bizonmilicz

szkolka pilkarska milicz1 ks milicz

MSPDION smecz uks dwojka milicz

*************************

PARTNERZY

pzps logo

logo dzps

 fundacja polska siat

W krótkim podsumowaniu minionego weekendu i trwających właśnie wakacji, dostrzegamy celowość i sens wszystkich podejmowanych przez obecny Zarząd Spółki trudnych, ale trafnych decyzji, bezwzględnego uruchomienia w bieżącym sezonie letnim miejsca wykorzystywanego do kąpieli KARŁÓW. Jest nam niezmiernie miło znów widzieć tłumy wczasowiczów wypoczywających na terenie Karłowa. Cieszą nas zadowolone opinie większości z Państwa, tych którzy byli i są z nami. Dziś możemy z pełną odpowiedzialnością powiedzieć, że się udało. KARŁÓW znów służy społeczności lokalnej, jest wizytówką Milicza. Nie pozwoliliśmy by ten szczególny dla miliczan obiekt popadł w zaniedbanie. Udało się zatrzymać dewastację obiektu, teraz czas na długo oczekiwaną modernizację całego terenu. – powiedział zarządca obiektu Prezes Zarządu spółki OSiR – Jarosław Milian
Podczas minionego weekendu milicki obiekt, miejsce wykorzystywane do kąpieli Karłów odwiedziło blisko 4 tys. osób. Byli to zarówno w większości miliczanie ale i wypoczywający z okolic Wrocławia, Trzebnicy, Obornik Śląskich, Góry, Ostrowa Wielkopolskiego i Krotoszyna. Tą statystyczną informacją dzielimy się z Państwem w podziękowaniu za zaufanie, a zarazem z prośbą o wsparcie w dążeniu do przyszłorocznej modernizacji całego kompleksu, czego sobie i Państwu życzę - powiedział na zakończenie Jarosław Milian

FOT857D

Żarem z nieba zaczęły się w bieżącym roku wakacje. Z pewnością najbardziej cieszą się z tego faktu najmłodsi. Jednakże dla większości z nas wysokie temperatury zmuszają nie tylko nas miliczan do szukania chłodu nad wodą. Tym, którzy chcieliby spędzić wolny czas nad wodą informujemy, że sezon kąpielowy w miejscu wykorzytywanym do kąpieli KARŁÓW trwa od 26 czerwca do 31 sierpnia. Zapraszamy

FOT91BC FOT465F
FOT857D FOTC90C
FOTB2BF FOTF7C8

Nazwa usługi

Jednostka czasu

Cena zł
brutto

Bilet ulgowy wstępu
-dzieci i młodzież do lat 16 z terenu gminy Milicz
-osoby z orzeczeniem o niepełnosparawności z terenu gminy Milicz

(na podstawie ważnej legitymacji szkolnej, legitymacji, orzeczenia ZUS i dodatkowego dokumentu tożsamości)

Bilet zniżkowy (50%)
(zgodnie z uchwałą Rady Miejskiej nr XXXIX z dnia
1 pażdziernika 2009r. - po okazaniu aktualnej legitymacji, dokumentu tożsamości)

- uczniowie szkół średnich, studenci z terenu gminy Milicz
- emeryci i renciści z terenu gminy Milicz
- członkowie Ochotniczych Straży Pożarnych z terenu gminy Milicz


Jednorazowo


Jednorazowo


bezpłatnie

 
2,50


 

Bilet normalny wstępu na kąpielisko

Jednorazowo

karnet sezon / osoba

karnet sezon /
4 osoby (rodzinny)

 5,00

100,00

120,00

A tak miliczanie odpoczywali w niedzielne upalne popołudnie:

FOTB5C3
FOT1DA3

karlow20158Miło nam zakomunikować, iż mimo wielu utrudnień, wielu niedogodności w tym i tych najważniejszych niewystarczających środków finansowych ale jednak udało się. Cel jaki założył sobie obejmujący funkcję przed pół roku obecny Prezes Zarządu OSiR - Jarosław Milian, zrealizował. "W tym temacie już wiele powiedziano, pewnie wiele się też i obecnie mówi, a ja i cała załoga robię po prostu swoje. Owszem są niedociągnięcia jest jeszcze wiele do zrobienia, wiele do poprawy ale obiekt został przywrócony do funkcjonalności i będzie w tym sezonie służył mieszkańcom gminy w miasta Milicz. - tak na dzień przed oficjalnym otwarciem o nowo / starym obiekcie miejsca wykorzystywanego do kąpieli KARŁÓW mówi - Jarosław Milian. Oceńcie Państwo sami, zapraszam do galerii zdjęć poniżej.

Lubisz morze, jeziora i baseny? Lubisz pływać? Chcesz być Ratownikiem Wodnym? Mamy coś dla Ciebie!!!

Ogłaszamy nabór na kurs Ratownika Wodnego
Ukończenie całego kursy pozytywnym wynikiem, umożliwi najlepszym podjęcie pracy w charakterze ratownika wodnego na obiektach należących do OSiRu

ratownik wodny

Wszyscy chętni (skończone 18 lat) proszeni są o kontakt na mail'a Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Kurs odbędzie się jeszcze w czerwcu.
Uwaga! Jest możliwość refundacji kosztów kursu!

Wszystkie osoby zainteresowane kursem na Ratownika Wodnego zapraszamy na spotkanie organizacyjne połączone ze wstępnym egzaminem. Spotkanie odbędzie się w środę, 17.06.2015r. o godzinie 16.00 na pływalni "milickaFALA" w Miliczu.
Informujemy jednocześnie, że ostateczną cenę kursu, zależną od ilości chętnych, podamy na pierwszym spotkaniu. Koszt kursu na Ratownika wodnego nie powinien przekroczyć 1000 zł natomiast kursu KPP 700 zł. Na najlepszych czeka praca na obiektach zarządzanych przez OSiR w Miliczu.
Więcej informacji można uzyskać pisząc na: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

bezpieczna woda

Każdego dnia media ogólnopolskie donoszą, że razem z upałami rozpoczął się sezon tragicznych w skutkach kąpieli, często w niestrzeżonych i niebezpiecznych akwenach. Obecna aura przyciąga również rzesze gapiów ale i amatorów kąpieli nad milicki Karłów, dlatego przestrzegamy wszystkich przed rozsądnym wyborem. W ostatnich dniach Zarząd OSiRu zamontował na terenie kąpieliska tabliczki informacyjne o zakazie kąpieli. Będą one wisiały tak długo do kiedy woda w całości nie będzie napuszczona do niecki, a po drugie najważniejsze, kiedy nad bezpieczeństwem osób będzie sprawowany nadzór ratowniczy. Chcemy zadbać o bezpieczeństwo osób, jednakże kierujemy do Państwa apel by przestrzegać pewnych ustalonych standardów. Są to na dzisiaj dwie jedyne sytuacje, dlaczego postanowiono zamontować tabliczki o zakazie kąpieli na akwenie wodnym milickiego Karlowa.

link: Apel Ministerstwa Spraw Wewnętrznych o rozwagę nad wodą.

bezpiecznie nad woda

plaza3Od dwóch tygodni nachodzi już woda do niecki basenu na Karłowie. Z naszych założeń planuje się by do 15 czerwca br.  poziom wody był już optymalny. Przed tygodniem została pobrana do badania pierwsza próbka wody. Oficjalny wynik poznamy niebawem. Podobne badania milicki sanepid będzie dokonywał w bieżącym sezonie letnim jeszcze dwukrotnie, bądż wg potrzeb. Jednakże już dziś możemy zapewnić, iż woda będzie spełniać wymogi stawiane kryterium dla miejsca wyznaczonego do kąpieli. Są i dalej będą przez nas stosowane środki chemiczne dla utrzymania mikrobiologicznego składu wody. Obecnie na terenie Karłowa trwają jeszcze prace budowlane. Remontowane są brodziki dla najmłodzych oraz tworzona jest piaszczysta plaża pomiędzy nimi. Prace budowlane prowadzone są również w pomieszczeniach przebieralni i natrysków w budynku gospodarczym przyległym do niecki basenu. Niebawem zostanie również wyrównane boisko do plażówki. Jak już wcześniej pisaliśmy, celem nowego Zarządu OSiR-u było i jest uruchomienie Kąpieliska Karłów w bieżący sezonie letnim. Wszystko na to wskazuje, iż założony cel uda się zrealizować. Efekt wykonanych już prac oraz obecnego wizerunku obiektu mogą Państwo ocenić sami, doglądając teren np. podczas spaceru czy rowerowej przejażdżki. Dla tych z Państwa, którym wystarczą zdjęcia poglądowe przedstawiamy kilka z nich.

logo milicz

logo poziome plywalnia
plywalnia

Logo OK

Logo KOM poziom

GALEN2015

1 baner kajakilogo uzrodla

 ********************

nasze dzialania2
INSTYTUCJE WSPIERAJĄCE

SPORT W GMINIE MILICZ


BSMILICZ

LOGO ARTZBYT

tarczynski d

logo BOSS

logo km maszynybudowlane
Ramayan
ipad

sadzik
zlota waga
lorfarm

milicz na sportowo