BIP

baner badania wody

segregacja odpadow

banerslupy2014

mojapogoda

*******************

aleja gwiazd logo
AMERICAN CARS MANIA
ACM logo2013

banner

 *******************************

KLUBY I STOWARZYSZENIA
Z TERENU GMINY MILICZ

Barycz Miliczbarycz sulow logo plon gadkowice logo

ASMILICZpittbul bizonmilicz

szkolka pilkarska milicz1 ks milicz

MSPDION smecz uks dwojka milicz

*************************

PARTNERZY

pzps logo

logo dzps

 fundacja polska siat

PONIŻEJ PRZEDSTAWIAMY OSTATECZNĄ WERSJĘ PROJEKTU PODZIAŁU TERENU
NIERUCHOMOŚCI GRUNTOWYCH NALEŻĄCYCH DO SPÓŁKI OSiR MILICZ
NA TERENIE KĄPIELISKA KARŁÓW WZDŁUŻ ALEI DĘBOWEJ

 20191003133651 00001Pliki do pobrania:

PDF Small logo                    PDF Small logo                    PDF Small logo

     mapa_podziału                              podział_1                              podział_2

     Po 7 miesiącach w których miałem okazję spotykać się z państwem na konsultacjach dotyczących przyszłości kąpieliska "Karłów" a także dzierżawionych przez państwa działek, znajdujących się w jego obrębie, udało się wypracować kompromis dotyczący podziału geodezyjnego powyższego terenu. Działki za które wiele lat temu część z Was wpłaciła zaliczki zostały ostatecznie podzielone co pozwoli w przyszłym tygodniu skierować sprawę do odpowiednich organów a następnie za około trzy miesiące przystąpić do procedury sprzedaży.

     Zgodnie z ustaleniami z Tauron Dystrybucja S.A inwestycja polegająca na budowie nowych przyłączy energetycznych dla zasilania działek rekreacyjnych na terenie kąpieliska "Karłów" oraz budynków OSiRu ma zostać przeprowadzona do września 2020 roku. Właścicieli domków na tzw. Alei Dębowej prosimy o wydrukowanie odpowiednich załączników (mapy) a następnie złożenie ich w swoim imieniu w Tauronie w nawiązaniu do pisma, które Państwo otrzymaliście. Inwestycja zostanie w całości przeprowadzona na koszt Tauron Dystrybucja S.A, osoby biorące udział w projekcie pokryją jedynie koszt przyłącza w granicy swoich działek. Jednocześnie informujemy, że w ramach tego projektu do każdej nieruchomości zostanie doprowadzony światłowód z którego będzie można korzystać po podpisaniu osobnej umowy. Trwają również prace związane z budową nowej sieci wodociągowej na terenie kąpieliska (projekt i wstępna wycena). W przypadku zainteresowania (współfinansowania) ze strony właścicieli prywatnych nieruchomości na terenie kąpieliska jest szansa na budowę nowej, całorocznej sieci wodociągowej do końca 2020 roku. Wstępny koszt został oszacowany na kwotę około 175 000 złotych. Jednocześnie informuję, że Sanepid w Wołowie na zlecenie OSiR -u przeprowadził badanie wody w obecnej sieci wodociągowej które to wykazało szereg przekroczeń obowiązujących norm. Tym samym woda nie nadaje się do spożycia (dokument w załączeniu).

     W październiku na terenie kąpieliska odbędzie się kolejne spotkanie w sprawie jego modernizacji, gdzie będą podejmowane decyzje o jego dalszym przeznaczeniu (zalew - zbiornik retencyjny z możliwością kąpieli lub kąpielisko okazjonalne). Jednocześnie trwają prace porządkowe w niecce basenu po przeprowadzeniu których basen zostanie wypełniony wodą na zimę. W ten sposób sprawdzimy jak będzie on funkcjonował w tej porze roku. Wykonane też ekspertyzę stanu technicznego kąpieliska z którego wynika iż budynki należące do OSiR-u nadają się do kapitalnego remontu lub rozbiórki. W Starostwie Powiatowym w Miliczu złożono już dwa wnioski o wykonanie prac rozbiórkowych budynków portierni i pawilonu handlowego.

W przypadku jakichkoliwek pytań proszę kontaktować się z sekretariatem OSiR-u pod numerem telefonu 516 048 988 lub email Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Jacek Biernat Prezes Zarządu OSiR Milicz.

logo milicz

logo poziome plywalnia
plywalnia

Logo OK

Logo KOM poziom

GALEN2015

1 baner kajakilogo uzrodla

 ********************

nasze dzialania2
INSTYTUCJE WSPIERAJĄCE

SPORT W GMINIE MILICZ


BSMILICZ

LOGO ARTZBYT

tarczynski d

logo BOSS

logo km maszynybudowlane
Ramayan
ipad

sadzik
zlota waga
lorfarm

milicz na sportowo