Chodź Festyn Sportowo-Rekreacyjny z Plonem już za nami, wrażenia i wspomnienia wciąż żywe! Pogoda mimo prognoz dopisała. Serdeczna atmosfera i mnóstwo atrakcji sprawiły, że Gądkowice na jeden dzień stały się miejscem pełnym śmiechu, integracji i aktywnego wypoczynku.

Ogromne zaangażowanie organizatorów i mieszkańców sprawiło, że każdy – niezależnie od wieku – znalazł coś dla siebie.

Prezes UKS Plon Gądkowice Piotr Jakubowski wraz z zaangażowanymi społecznikami kolejny raz udowodnił, jak wiele radości daje wspólne spędzanie czasu i jak silne są więzi między mieszkańcami.

Z niecierpliwością czekamy na kolejne takie wydarzenie dziękując za to, że OSiR Milicz mógł być częścią sportowych emocji.

Inne Artykuły

2025-08-05T21:15:21+00:0012/07/2025|Wydarzenia|
Go to Top