BIP

baner badania wody

serwis kapielowy logo


segregacja odpadow

banerslupy2014

mojapogoda

*******************

aleja gwiazd logo

giganci siatkowki

banner

 *******************************

KLUBY I STOWARZYSZENIA
Z TERENU GMINY MILICZ

Barycz Miliczbarycz sulow logo plon gadkowice logo

ASMILICZpittbul bizonmilicz

szkolka pilkarska milicz1 ks milicz

MSPDION smecz uks dwojka milicz

*************************

PARTNERZY

pzps logo

logo dzps

 fundacja polska siat

W związku z rozpoczęciem sezonu na prowadzenie treningów i rozgrywek siatkówki plażowej na obiektach kąpieliska Karłów, poniżej przedstawiamy harmonogram wynajmu oraz numery telefonów kontaktowych w celu dokonania rezerwacji.
20132plazowka REZERWACJI OBIEKTÓW DOKONUJEMY:
osobiście w biurze Spółki, email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
bądź pod numerami telefonu: 509 203 106,   516 048 988,   508 397 838 - Recepcja Kąpieliska Karłów

DRUGI PRZETARG USTNY NIEOGRANICZONY NA SPRZEDAŻ NIERUCHOMOŚCI GRUNTOWEJ ZABUDOWANEJ

LIKWIDATOR
OŚRODKA SPORTU I REKREACJI sp. z o.o. w LIKWIDACJI

Ogłasza drugi publiczny przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż nieruchomości gruntowej zabudowanej położonej w Miliczu, stanowiącej własność Ośrodka Sportu i Rekreacji sp. z o.o. w Miliczu
księga wieczysta nr WR1M 00027796/3, oznaczonej w katastrze nieruchomości jako działki:
mapa ewidencji gruntów

Przetarg I - działka nr 38/22 AM 31 o pow. 0,0417 ha, obręb Milicz

Przetarg II - działka nr 38/42 AM 31 o pow. 0,0860 ha, obręb Milicz

Przetarg III - działka nr 38/2 AM 31 o pow. 0,0488 ha, obręb Milicz

Przetarg IV - działka nr 38/41 AM 31 o pow. 0,0368 ha, obręb Milicz

Zgodnie z miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego podmiotowa działka przenaczona jest pod zabudowę sportowo-rekreacyjną wolnostojącą.

Ogłoszenie o przetargu zostało podane do wiadomości publicznej poprzez wywieszenie na tablicy ogłoszeń Ośrodka Sportu i Rekreacji sp. z o.o. w Miliczu, ul. Powstańcó Wielkopolskich 5, na stronach internetowych www.osirmilicz.pl i www.bip.osirmilicz.pl

Szczegółowe informacje dotycząca przetargów można uzyskać w siedzibie biura Likwidatora Ośrodka Sportu i Rekreacji Sp. z o.o. w Miliczu, ul. Powstańców Wielkopolskich 5 w godzinach 9:00-15:00
Milicz, dnia 23 maja 2016r.

Po kilku tygodniach prac remontowo-porządkowych, dziś nadszedł właśnie ten dzień - woda do niecki basenu na Karłowie już leci. Po "sukcesie" poprzedniego sezonu dziś możemy ponownie zakomunikować, iż wielce prawdopodobne jest to, że w bieżącym sezonie letnim obiekt Kąpieliska Karłów znów będzie lokalną atrakcją turystyczną. Dziś właśnie "odkręciliśmy kurek", by napełniać nieckę basenu.

20160512 091459


Dodajmy, iż wcześniej konserwatorzy pracujący na obiekcie zadbali o uzupełnienie brakujących płytek przy zejściach do wody, odremontowali poręcze i co najważniejsze dno basenu zostało starannie wyczyszczone przez uliczne zamiatarki, zaś zbocza całej niecki zostały bardzo dokładnie umyte karcherem.

20160428 121820

20160428 121836

Dopiero taki stan remontowo-porządkowy pozwolił nam podjąć decyzję o rozpoczęciu napełniania wodą. Teraz pozostaje już tylko starać się o spełnienie wymogów stawianych przez odpowiednie służby sanitarno-epidemiologiczne dopuszczające obiekt do użytkowania i wydania pozytywnej opinii. Kierownictwo spółki zakłada termin otwarcia sezonu letniego na Kąpielisku Karłów na niedzielę 19 czerwca 2016r.

W dniu dzisiejszym tj, 28 kwietnia br. w wyniku przeprowadzenia pierwszego nieograniczonego przetargu ustnego w formie licytacji, dokonano sprzedaży jednej z nieruchomości gruntowej- zabudowanej na terenie Kąpieliska Karłów. Na cztery inne nieruchomości i ogłoszone przetargi nikt nie wpłacił wadium, tym samym nie było ofert kupna. Nowym właścieliem jednego z domków wypoczynkowych dziś zostało małżeństwo z Wrocławia, oferując podczas jawnej licytacji najwyższą cenę zakupu. Tym akcentem Likwidator - Jarosław Milian rozpoczął procedurę sprzedaży nieruchomości, której celem jest przede wszystkim spłata części zobowiązań spółki. W niedalekiej przyszłości Likwidator spółki ponownie ogłosi nieruchomości do sprzedaży, które dziś nie zostały sprzedane.

20160428 095806

Po wykonaniu prac melioracyjnych na terenie Kąpieliska Karłów przystąpiliśmy do prac pielęgnacyjnych. Na obiekcie widzimy już postęp prac. Wraz z nastaniem wiosny  pracownicy zadbali również i o to by boisko wielofunkcyjne trawiaste w bieżącym roku było naprawce dobrze przygotowane. Cały teren zieleni wysypano nawozem. Po kilku deszczowych dniach dokonano już pierwszyego koszenia- efekt ... widok zrobił na nas wszystkich ogromne wrażenie. Oceńcie Państwo sami.

FOT4C88FOT8122
FOTD1F4

Już niebawem zaczniemy czyścić betonową nieckę basenu. Obecnie naprawiane są zejścia i schodki. Uzupełniamy ubytki kafelek i remontujemy balustrady, tak by z chwilą kiedy będzie już niecka napełniona wodą można było bezpiecznie zejść do basenu. Napuszczanie wody planujemy rozpocząć w połowie maja. Do tego czasu musimy uporać się z wszystkimi ubytkami w podłożu i raz jeszcze dokładnie wyczyścić nieckę z zalegającego osadu. Zakres prac i terminy są określone, pozostaje wyczekiwanie na decyzję co do dalszego funkcjonowania i być może dofinansowania by obiekt Kąpieliska Karłów znów był perełką jak 30-40 lat temu.

logo milicz

logo poziome plywalnia
plywalnia

Logo OK

GALEN2015

1 baner kajakilogo uzrodla

 ********************

nasze dzialania2
INSTYTUCJE WSPIERAJĄCE

SPORT W GMINIE MILICZ


BSMILICZ

logo ARTZBYT Milicz

tarczynski d

logo BOSS

logo km maszynybudowlane
ipad
sadzik

milicz na sportowo