BIP

baner badania wody

serwis kapielowy logo


segregacja odpadow

banerslupy2014

mojapogoda

*******************

aleja gwiazd logo

giganci siatkowki

banner

 *******************************

KLUBY I STOWARZYSZENIA
Z TERENU GMINY MILICZ

Barycz Miliczbarycz sulow logo plon gadkowice logo

ASMILICZpittbul bizonmilicz

szkolka pilkarska milicz1 ks milicz

MSPDION smecz uks dwojka milicz

*************************

PARTNERZY

pzps logo

logo dzps

 fundacja polska siat

PRZETARG USTNY NIEOGRANICZONY NA SPRZEDAŻ NIERUCHOMOŚCI GRUNTOWEJ ZABUDOWANEJ

LIKWIDATOR
OŚRODKA SPORTU I REKREACJI sp. z o.o. w LIKWIDACJI

Ogłasza publiczny przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż nieruchomości gruntowej zabudowanej położonej w Miliczu, stanowiącej własność Ośrodka Sportu i Rekreacji sp. z o.o. w Miliczu
księga wieczysta nr WR1M 00027796/3, oznaczonej w katastrze nieruchomości jako działki:

czytaj dalej

mistrzostwa 2016

Prawie 250 startujących, ponad 500 startów – zakończyły się właśnie największe zawody sportowe w historii naszej pływalni. Gościliśmy zawodników m.in. z Wrocławia, Oleśnicy, Ostrowa Wielkopolskiego, Krotoszyna, Orpiszewa, Trzebnicy, Wiszni Małej, Krośnic i oczywiście Milicza.

Zacięta sportowa rywalizacja, dyplomy, puchary, medale… Radość ze zwycięstwa i startu w tej wspaniałej imprezie sportowej – to wszystko było dzisiaj Waszym udziałem. Dziękujemy za Wasz sportowy wkład w to wydarzenie i zapraszamy za rok.

Oficjalne wyniki
Szersza relacja fotograficzna na stronie: http://milickafala.pl/

Mimo, iż to dopiero połowa marca, do sezonu letniego jeszcze dość sporo czasu, kierownictwo spółki OSiR juz podejmuje decyzje i działania zmierzające do przygotowania obiektu sportowo-rekreacyjnego na terenie Kąpieliska Karłów i poprawy funkcjonowalności.

row7777Pod koniec zeszłego roku przywieziono kilka wywrotek ziemi do uzupełnienia braków i dokonania niwelacji terenu na boisku trawiastym. Zamiarem tych działań jest przygotowania terenu, dosianie trawy i wytyczenie boiska piłkarskiego dla potrzeb korzystających tu klubów. Kolejnym zadaniem, które juz podjęlismy jest wyczyszczenie rowu odprowadzajacego wodę z niecki basenu. Czynność ta musi byc wykonana w tym okresie, by zalegająca w niecce woda zeszła do zera. Dopiero wówczas z poczatkiem kwietnia bedzie można wejść na teren niecki i wyczyścic pozostalosci w najgłebszym miejscu. Przy pomocy Nadleśnictwa Milicz niebawem dokonane zostaną równiez czynnosci pielegnacyjne drzewostanu na terenie obiektu, tak by nic nie stwarzało zagrozen dla przybywajacych i korzystajacych tam osob.
walowanie row10

baner bieg tropem wil 2016

Bardzo dużym zainteresowaniem cieszyła się tegoroczna edycja Biegu Tropem Wilczym, zorganizowana w Miliczu. W tym roku organizatorzy zwiększyli liczbę startujących ze 180 do 230. Prowadzone zapisy drogą elektroniczną bardzo szybko nabierały tempa i ostatecznie na linii startowej zameldował się komplet biegaczy. Biuro projektu było otwarte od godziny 9.30 jednak największe oblężenie przypadło na godzinę przed biegiem. Każdy z uczestników otrzymał pakiet startowy, w którym znalazła się okolicznościowa koszulka, medal, płyta i materiały promujące Żołnierzy Wyklętych.

AAA 8293 Copy

Punktualnie o godzinie 12:00 wszyscy biegacze ruszyli na trasę. Wśród uczestników można było dostrzec wiele osób reprezentujące lokalne środowiska. Biegli uczniowie, nauczyciele, radni i urzędnicy, dzieci i młodzież, starsi, kobiety i mężczyźni. Wszyscy w hołdzie Żołnierzom Wyklętym.
Organizatorzy przygotowali dwa różne dystanse. Pierwszy 1963 metry, nawiązujący do historii Niezłomnych. Drugi dla wytrwałych 5 kilometrów.

AAA 8261 Copy AAA 8548 Copy AAA 8559 Copy AAA 8583 Copy

Tego dnia nie liczył się wynik sportowy, ale samo uczestnictwo w biegu. Każdy kto podjął wyzwanie był zwycięzcą.
Do mety dobiegli wszyscy zawodnicy i obyło się bez kontuzji.
Podsumowując możemy śmiało stwierdzić, że nasze milickie społeczeństwo spisało się na 5+.
Liczba startujących robiła wrażenie i każdy miał w ten sposób okazję do uczczenia pamięci  Żołnierzy Wyklętych.
Serdecznie dziękujemy wszystkim za udział!
Organizatorami tegorocznego Biegu Tropem Wilczym byli: UKS DWÓJKA Milicz, Miliccy Patrioci, Runnig Team i Gmina Milicz.
Wspierali nas: WKS ŚLĄSK Wrocław, MSPDiON, OSiR Milicz, OK Milicz, OSP Milicz, Technikum Leśne, MCM Milicz, Pogotowie Ratunkowe we Wrocławiu.
Patronat medialny nad zawodami objął GOŚĆ NIEDZIELNY i GŁOS MILICZA.
Do zobaczenia za rok!
Szersza relacja fotograficzna tutaj

ferie20162

Od 1 lutego br. na terenie miasta i gminy Milicz trwają ferie zimowe. Spółka OSiR udostępniła wszystkie swoje obiekty dla podmiotów, które w tym okresie zgłosiły chęć i prowadzą zajęcia sportowo-rekreacyjne dla dzieci i młodzieży z terenu gminy. Niewątpliwie największą atrakcją jest oblegana przez wszystkich milicka pływalnia "milicka FALA"- gdzie w godzinach od 10 do 14 odbywają się animacje dla dzieci i młodzieży. Drugą wspaniała wiadomością jest cena biletu wstępu dla dzieci i młodzieży gimnazjalnej to jedynie 1 zł/ za każdą rozpoczęta godzinę/ pobytu na basenie.  Zapraszamy do korzystania z naszych usług.

ferie OSiR 2016

więcej informacji na stronie - www.milickafala.pl

Wznowiono treningi na płycie głównej boiska piłkarskiego Stadionu Miejskiego w Miliczu. Pod wskazanym poniżej linkiem można zobaczyć harmongram rezerwacji obiektu na najbliższe tygodnie. Zachęcamy kluby piłkarskie z ościennych gmin do dokonywania rezerwacji.

Harmonogram rezerwacji Stadion Miejski w Miliczu

baner sztuczny stadion 20100214

logo milicz

logo poziome plywalnia
plywalnia

Logo OK

GALEN2015

1 baner kajakilogo uzrodla

 ********************

nasze dzialania2
INSTYTUCJE WSPIERAJĄCE

SPORT W GMINIE MILICZ


BSMILICZ

logo ARTZBYT Milicz

tarczynski d

logo BOSS

logo km maszynybudowlane
ipad
sadzik

milicz na sportowo