BIP

STANDARD MALOLETNICH OSIR2024

baner badania wody

serwis kapielowy logo


segregacja odpadow

 

mojapogoda

*******************

aleja gwiazd logo

giganci siatkowki

banner

 *******************************

KLUBY I STOWARZYSZENIA
Z TERENU GMINY MILICZ

Barycz Miliczbarycz sulow logo plon gadkowice logo

ASMILICZpittbul bizonmilicz

szkolka pilkarska milicz1 ks milicz

MSPDION smecz uks dwojka milicz

*************************

PARTNERZY

pzps logo

logo dzps

 fundacja polska siat

Z okazji europejskiego Dnia Seniora, realizując program gminny "Seniorzy-wartość naszej gminy", w dniach 17-26 października 2014 w Gminie Milicz zostaną zorganizowane II Milickie Dni Seniora.

W tym roku, na naszych seniorów czeka wiele atrakcji, przede wszystkim Targi Seniora pod hasłem "Zdrowie-radość duszy i ciała", które odbędą się w hali sportowej OSiR przy gimnazjum w sobotę i niedzielę 18-19 października br.
Uczestnicy targów - seniorzy - będą mogli uzyskać dodatkowe informacje, jak skutecznie dbać o zdrowie poprzez ćwiczenia i odpowiednie odżywianie, jak leczyć choroby wieku dojrzałego, jak przeciwdziałać stresowi.

W sobotę planowane są między innymi nastepujące warsztaty: joga śmiechu dla seniora, pokazy ćwiczeń fizjoterapetycznych, nauka tańca dla seniora.
W niedzielę zorganizowana zostanie biała niedziela, podczas której specjalnie dla seniorów będą prowadzone konsultacje z lekarzami róznych specjalizacji, m.in kardiologiem, diabetologiem, internistą.
Będzie także stoisko, w którym możliwe będzie zbadanie poziomu cukru we krwi oraz zmierzenie ciśnienia. Podczas targów bedzie można zwiedzić także stoiska ze zdrową żywnnością, stoiska z rękodziełami, stoiska edukacyjne, kosmetyczne i wiele innych. Przewidziane są także występy wokalne oraz wykłady na temat zdrowia i urody. Dla każdego seniora – uczestnika targów- przygotowany będzie poczęstunek oraz zdrowy upominek.

Ponadto w ramach II Milickich Dni Seniora zorganizowane zostaną dwa koncerty. Pierwszy, w sobotę 18 października o godz. 19.00 w auli Liceum Ogólnokształcącego w Miliczu odbędzie się koncert muzyki operetkowej. Drugi w poniedziałek 20 października o godz. 18.00 w Ośrodku Kultury w Sułowie.

Przez cały tydzień od 20 do 26 października wszyscy seniorzy będą mogli korzystać z pływalni "milickaFALA" w promocyjnych cenach, a w niedzielę - 26 października wziąść udział w zmaganiach sportowych "Trójbój Seniora" gdzie na zwycięzców będą czekały atrakcyjne nagrody.

Wszystkie te atrakcje zostaną zorganizowane przy współudziale Pawła Wybierały - burmistrza gminy Milicz z milickim oddziałem Uniwesytetu Trzeciego Wieku, Związkiem Emerytów i Rencistów oraz Ośrodkiem Sportu i Rekreacji sp.z o.o. w Miliczu.

O szczegółach będziemy jeszcze informować na łamach Tygodnika Milickiego, strony www.milicz.pl, www.milickafala.pl oraz na facebooku. Serdecznie zapraszam do udziału w II Milickich Dniach Seniora i spotkania się przy tej okazji z przyjaciółmi.


Pozdrawiam
Paweł Wybierała

logo milicz

 logo poziome plywalnia

plywalnia

Logo OK

pgk dolina baryczy logo

 ****************************

TV pow mil

Aktywnie po dolinie Baryczy

 

autobus iskra3

 

GALEN2015

nasze dzialania2
INSTYTUCJE WSPIERAJĄCE

SPORT W GMINIE MILICZ

BSMILICZ

NADLESNICTWO MILICZ LOGOTYP
logo ARTZBYT Milicz
tarczynski d
logo BOSS
logo km maszynybudowlane
ipad
sadzikdajczman rowery
1 baner kajaki

logo uzrodla
milicz na sportowo