BIP

STANDARD MALOLETNICH OSIR2024

baner badania wody

serwis kapielowy logo


segregacja odpadow

 

mojapogoda

*******************

aleja gwiazd logo

giganci siatkowki

banner

 *******************************

KLUBY I STOWARZYSZENIA
Z TERENU GMINY MILICZ

Barycz Miliczbarycz sulow logo plon gadkowice logo

ASMILICZpittbul bizonmilicz

szkolka pilkarska milicz1 ks milicz

MSPDION smecz uks dwojka milicz

*************************

PARTNERZY

pzps logo

logo dzps

 fundacja polska siat

II Milickie Dni Seniora spotkały się z bardzo dużym zainteresowaniem mieszkańców Milicza i gminy Milicz. W sobotę 18 października w Hali Sportowej w Miliczu odbyły się Targi Seniora, podczas których dla seniorów zaplanowano ciekawe warsztaty, m.in.: joga śmiechu dla seniora, pokazy ćwiczeń fizjoterapeutycznych, nauka tańca dla seniora.


Czynne były liczne ekspozycje i stanowiska tematyczne m.in.: kosmetyczne, fryzjerskie, dietetyczne, sprzęt rehabilitacyjny, porady ubezpieczeniowe, kącik Związku Emerytów, Rencistów i Inwalidów oraz rękodzieła. Przed publicznością zaprezentował się zespół wokalny Uniwersytetu Trzeciego Wieku pod kierownictwem Bettiny Harnischfeger.
Wieczorem odbył się wyjątkowy koncert operetkowy sopranistki Moniki Gruszczyńskiej. Na koncert, który rozpoczął się o godzinie 19:00, licznie przybyłą publiczność zaprosił burmistrz Paweł Wybierała wspólnie z dyrektor Ośrodka Kultury w Miliczu Edytą Jachimowską. Piękny głos, porywający repertuar i niepowtarzalna atmosfera oczarowała ponad dwustuosobową publiczność, która wypełniła aulę I Liceum ogólnokształcącego w Miliczu. Była to niezwykła muzyczna podróż po różnych epokach. Publiczność usłyszała najsłynniejsze arie z operetek „My fair lady”, „Księżniczka Czardasza” czy „Cygańska miłość”. Nie zabrakło szlagierów lat 30. i 40. XX wieku i utworów współczesnych tj. Andrei Boccelego.

Drugi dzień Milickich Dni Seniora zaplanowany został jako tzw. „Biała Niedziela”. Hali Sportowej w Miliczu specjalnie dla seniorów prowadzone były bezpłatne konsultacje z lekarzami rożnych specjalizacji, m.in. neurologiem, ortopedą, diabetologiem, internistą. Do godziny 16:00 mieszkańcy mogli zupełnie za darmo zrobić podstawowe badania lekarskie. Seniorzy bardzo chętnie uczestniczyli w akcji, dbając tym samym o swoje zdrowie.logo milicz

 logo poziome plywalnia

plywalnia

Logo OK

pgk dolina baryczy logo

 ****************************

TV pow mil

Aktywnie po dolinie Baryczy

 

autobus iskra3

 

GALEN2015

nasze dzialania2
INSTYTUCJE WSPIERAJĄCE

SPORT W GMINIE MILICZ

BSMILICZ

NADLESNICTWO MILICZ LOGOTYP
logo ARTZBYT Milicz
tarczynski d
logo BOSS
logo km maszynybudowlane
ipad
sadzikdajczman rowery
1 baner kajaki

logo uzrodla
milicz na sportowo