BIP

baner badania wody

segregacja odpadow

banerslupy2014

mojapogoda

*******************

aleja gwiazd logo
AMERICAN CARS MANIA
ACM logo2013

banner

 *******************************

KLUBY I STOWARZYSZENIA
Z TERENU GMINY MILICZ

Barycz Miliczbarycz sulow logo plon gadkowice logo

ASMILICZpittbul bizonmilicz

szkolka pilkarska milicz1 ks milicz

MSPDION smecz uks dwojka milicz

*************************

PARTNERZY

pzps logo

logo dzps

 fundacja polska siat

W niedzielę 19 października w pływalni „Milicka Fala” zainaugurowane zostały rozgrywki Milickiej Ligi Piłki Wodnej. W pierwszej kolejce swoje mecze rozegrały Bank Spółdzielczy i Old School oraz Policja i Akademia Sportu.

 

W pierwszym, historycznym spotkaniu w ramach Milickiej Ligi Piłki Wodnej w „Milickiej Fali” zmierzyli się zawodnicy Banku Spółdzielczego i Old School. Po dwóch kwartach Bank Spółdzielczy prowadził dwoma golami (5:3), jednak kolejne odsłony spotkania były świetnym zrywem Old School, w którym dobrze spisywał się Michał Dubicki i Arkadiusz Jarecki. Ostatecznie w pierwszym meczu ligi drużyny podzieliły się punktami po remisie 11:11.

Następnie do basenu wskoczyli piłkarze wodni Akademii Sportu i Policji. Policjanci od pierwszych akcji byli skazani na porażkę, ponieważ funkcjonariusze mieli problemy kadrowe. W składzie wystąpiło tylko trzech zawodników: Sławomir Waleński, Rafał Radny oraz Przemysław Jarecki, z kolei Akademia Sportu mogła liczyć na wsparcie rezerwowych. Już po pierwszej kwarcie było 5:1, a do połowy 9:2. Później przewaga „asów” już tak nie rosła. Mecz zakończył się wynikiem 13:5. Wszystkie pięć goli dla Policji zdobył Przemysław Jarecki, a dla Akademii punktowali głównie Szymon Milian (8), Przemysław Grochowicki (3) i Mariusz Owczarek (2).

W niedzielę 26 października Ratownicy „Milickiej Fali” zmierzą się z Old School, a Bank Spółdzielczy zagra z Akademią Sportu.

logo milicz

logo poziome plywalnia
plywalnia

Logo OK

Logo KOM poziom

GALEN2015

1 baner kajakilogo uzrodla

 ********************

nasze dzialania2
INSTYTUCJE WSPIERAJĄCE

SPORT W GMINIE MILICZ


BSMILICZ

LOGO ARTZBYT

tarczynski d

logo BOSS

logo km maszynybudowlane
Ramayan
ipad

sadzik
zlota waga
lorfarm

milicz na sportowo