BIP

baner badania wody

serwis kapielowy logo


segregacja odpadow

banerslupy2014

mojapogoda

*******************

aleja gwiazd logo

giganci siatkowki

banner

 *******************************

KLUBY I STOWARZYSZENIA
Z TERENU GMINY MILICZ

Barycz Miliczbarycz sulow logo plon gadkowice logo

ASMILICZpittbul bizonmilicz

szkolka pilkarska milicz1 ks milicz

MSPDION smecz uks dwojka milicz

*************************

PARTNERZY

pzps logo

logo dzps

 fundacja polska siat

W dniu 4 stycznia 2015 (niedziela) o godzinie 10.30 w Hali OSiR-u Miliczu przy ulicy Armii Krajowej 7 rozegrany zostanie III Wojewódzki Turniej Kwalifikacyjny Seniorów. Prawo startu mają zawodniczki i zawodnicy, niezależnie od wieku, reprezentujący odpowiedni poziom sportowy, oprócz mających imienny limit do III Grand Prix Polski Seniorów za miejsca 1-16 na ogólnopolskiej liście rankingowej seniorów/seniorek po II GPP/WTK w sezonie 2014/2015 (Natalia Bajor, Magdalena Szczerkowska, Magdalena Sikorska, Renata Gumula, Daria Łuczakowska, Piotr Chodorski, Michał Bańkosz oraz Nestor Wasylkowski ).

Wszyscy zawodnicy i zawodniczki muszą posiadać aktualne licencje okresowe PZTS, a zawodnicy i zawodniczki w wieku do 23 lat oraz członkowie kadry narodowej muszą ponadto posiadać aktualne orzeczenie lekarskie o zdolności do uprawiania tenisa stołowego, poświadczone w książeczce/karcie zdrowia zawodnika. Zawodnicy i zawodnicy w wieku powyżej 23 lat (z wyjątkiem członków kadry narodowej) muszą przed rozpoczęciem zawodów złożyć pisemne oświadczenie o uczestniczeniu w zawodach na własną odpowiedzialność.
Rozstawienie zawodników w turnieju będzie dokonane na podstawie wojewódzkiej listy rankingowej seniorów/seniorek, opracowanej po II GPP/WTK,a losowanie będzie w przedziałach 3-4, 5-6, 7-8 i dalej do 32 pozycji losowanie czwórkami, a następnie ósemkami.

Zawodnicy z jednego klubu w pierwszej szesnastce powinni być jak najdalej od siebie w ramach przedziału, a na dalszych pozycjach zawodnicy z tego samego klubu nie mogą się spotkać w pierwszej grze.

System turnieju: pucharowy z turniejem pocieszenia o 2 miejsce od tyłu (dla zawodników i zawodniczek, którzy przegrali grę w pierwszej szesnastce turnieju). Zawodnicy i zawodniczki, którzy nie awansowali do najlepszej szesnastki, grają w turnieju pocieszenia o miejsca 17-20.

Do III GP Polski Seniorów awansuje bezpośrednio pierwszych dwóch zawodników i dwie zawodniczki. Pozostali zawodnicy i zawodniczki, uczestniczący w III WTK Seniorów, mają prawo gry w turniejach kwalifikacyjnych do III GP Polski Seniorów. Zgłoszenia i wpisowe (12 złotych) do turnieju przyjmowane będą na 30 minut przed rozpoczęciem gier.

 

O 10:30 w Hali OSiR-u w Miliczu przy ulicy Armii Krajowej 7 zaczął się III Wojewódzki Turniej Kwalifikacyjny Seniorów. Wszystkich sympatyków tenisa stołowego serdecznie zapraszamy do oglądania na żywo turnieju


201501044 201501043
201501041 2015010142

logo milicz

logo poziome plywalnia
plywalnia

Logo OK

GALEN2015

1 baner kajakilogo uzrodla

 ********************

nasze dzialania2
INSTYTUCJE WSPIERAJĄCE

SPORT W GMINIE MILICZ


BSMILICZ

logo ARTZBYT Milicz

tarczynski d

logo BOSS

logo km maszynybudowlane
ipad
sadzik

milicz na sportowo