BIP

STANDARD MALOLETNICH OSIR2024

baner badania wody

serwis kapielowy logo


segregacja odpadow

banerslupy2014

mojapogoda

*******************

aleja gwiazd logo

giganci siatkowki

banner

 *******************************

KLUBY I STOWARZYSZENIA
Z TERENU GMINY MILICZ

Barycz Miliczbarycz sulow logo plon gadkowice logo

ASMILICZpittbul bizonmilicz

szkolka pilkarska milicz1 ks milicz

MSPDION smecz uks dwojka milicz

*************************

PARTNERZY

pzps logo

logo dzps

 fundacja polska siat

Przerwa technologiczna jest coroczną tradycją i koniecznością. W tym czasie trwają prace konserwatorsko - remontowe i odbywa się wielkie gruntowne sprzątanie całego obiektu. Zaplanowany w terminach 17 sierpnia - 02 września przestój technologiczny obiektu krytej pływalni "milicka FALA" niestety może się wydłużyć do 9 września.

logo poziome plywalnia


Podczas zaplanowanej dwutygodniowej przerwy technologicznej większość prac porządkowych została już wykonana. Cała załoga pracuje na dwie zmiany. Kierownictwo OSiR robi wszystko, by sprawnie nadzorować nad przebiegiem zaplanowanych prac. Co najważniejsze spuszczono już wodę i wymyto niecki basenów. Na całości podłoża niecek basenów i hali basenowej wymieniono sylikon oraz naprawiono uszkodzenia ceramiki. Dokonano już przeglądów serwisowych i konserwacji technologii basenowej oraz przegląd techniczny ślizgu zjeżdżalni. Obecnie malowane są wszystkie ciągi komunikacyjne oraz myte są wszystkie okna. Ponadto dokonano już przeglądu instalacji klimatyzacji i wentylacji z wymianą filtrów włącznie. Kolejnym etapem prac jest wymiana na nową, korodującej na ścianie hali basenu szpecącej rury wentylacji oraz montaż klimatyzatorów w sali fitness. Wymienione również zostanie oświetlenie niecki basenu sportowego na bardziej ekonomiczne LED. Niestety wynikłe podczas konserwacji prace uszczelnienia przecieków z pomieszczeń pryszniców nie przyniosło rezultatów, podjęto decyzję o wydłużenie przerwy o dodatkowy tydzień, tak by w tym czasie firma zewnętrzna usunęła ważną dla funkcjonowania całego obiektu usterkę. W związku z tym przepraszamy wszystkich za powstałe niedogodności, jednakże wykonanie tych prac jest niezwykle ważne i niezbędne dla funkcjonowania całego obiektu. Liczymy na zrozumienie.
Na dniach planujemy napuszczać już wodę do niecek basenów, tak by woda mogła już przechodzić swój normalny cykl technologiczny. Niestety, tak jak wyżej wspomniano obiekt dla użytkowników zostanie dopiero dopuszczony do użytku po usunięciu usterek przecieków z pomieszczeń pryszniców i po ocenie przydatności wody przez odpowiednie służby sanitarne (07 września br.). Dodajmy, iż jednym z zaleceń pokontrolnych Powiatowej Stacji Epidemiologiczno-Sanitarnej w Miliczu było właśnie usunięcie przecieków poprzez wykonanie prawidłowej izolacji podłoża i ścian.
Szanowni klienci, informujemy zatem, iż wszystkie karnety, które w dniu 17 sierpnia br. były ważne zostaną automatycznie przedłużone o 23 dni. Za niedogodności serdecznie raz jeszcze przepraszamy. Zapraszamy Państwa ponownie na nasz obiekt 9 września br. (środa)

Ze sportowym pozdrowieniem
Prezes Zarządu OSiR Milicz
Jarosław Milian

logo milicz

 logo poziome plywalnia

plywalnia

Logo OK

pgk dolina baryczy logo

 ****************************

TV pow mil

Aktywnie po dolinie Baryczy

 

autobus iskra3

 

GALEN2015

nasze dzialania2
INSTYTUCJE WSPIERAJĄCE

SPORT W GMINIE MILICZ

BSMILICZ

NADLESNICTWO MILICZ LOGOTYP
logo ARTZBYT Milicz
tarczynski d
logo BOSS
logo km maszynybudowlane
ipad
sadzikdajczman rowery
1 baner kajaki

logo uzrodla
milicz na sportowo