BIP

baner badania wody

serwis kapielowy logo


segregacja odpadow

banerslupy2014

mojapogoda

*******************

aleja gwiazd logo

giganci siatkowki

banner

 *******************************

KLUBY I STOWARZYSZENIA
Z TERENU GMINY MILICZ

Barycz Miliczbarycz sulow logo plon gadkowice logo

ASMILICZpittbul bizonmilicz

szkolka pilkarska milicz1 ks milicz

MSPDION smecz uks dwojka milicz

*************************

PARTNERZY

pzps logo

logo dzps

 fundacja polska siat

baner2021 2TW nowa data

Szanowni Państwo, 

Biegacze, Uczestnicy lokalnego Biegu Pamięci Tropem Wilczym w Miliczu,
 
W komunikacie otrzymanym od Organizatorów, dotyczącego konieczności zmiany dnia realizacji Biegu Pamięci Żołnierzy Wyklętych, informujemy, że termin biegu w bieżącym roku zostaje odroczony na 15 sierpnia 2021r. 
Zmiany terminu dokonaliśmy w oparciu o wymogi sytuacji epidemicznej wykluczającej zorganizowanie biegu
w planowanym pierwotnie terminie. Najważniejszym powodem przesunięcia była nasza wspólna troska
o bezpieczeństwo uczestników biegów lokalnych na terenie całego kraju, którym przy wysokiej skali zakażeń ryzykować nie możemy. 
 
Jako organizatorzy rozważaliśmy różne opcje nowego terminu. Przy jego wyborze sugerowaliśmy się Państwa opinią. Słuszne uwagi o tym, iż terminy marcowy, majowy, czy czerwcowy nie gwarantuje niezbędnej do realizacji biegu minimalizacji obostrzeń spowodowały jego odrzucenie. Termin wrześniowy nie spotkał się
z aprobatą większości Organizatorów jako niepewny i zbyt odległy, w wielu regionach zaplanowano już wydarzenia związane z obchodami licznych wydarzeń wrześniowych, nie został też zaakceptowany przez Mecenasów i Partnerów projektu. 
 
Stąd też, najlepszym rozwiązaniem było połączenie Tropem Wilczym z wydarzeniem tematycznie bliskim, angażującym lokalne środowiska. 15 sierpnia jest takim dniem.  Bieg może być elementem obchodów Święta Wojska Polskiego, pomocną w organizacji tego dnia może być współpraca z lokalnymi garnizonami. Święto Wyklętych jest świętem polskiego wojska, bohaterów noszących polski mundur -  dla wielu z Państwa połączenie świętowania dwóch wydarzeń w jednym dniu jest sporym ułatwieniem. Święto Niezłomnych bohaterów naturalnie wplata się również w uroczystości dożynkowe, daje szansę na piękne podkreślenie znaczenia ofiary bohaterów walczących o wolną polska ziemię. 
 
Dziękujemy Państwu za elastyczność i kreatywność, pozwalającą na pokonanie niedogodności jakie pojawiają się przy realizacji IX edycji Tropem Wilczy, Państwa podejście i umiejętność radzenia sobie w takich sytuacjach pokazuje nie tylko profesjonalizm i umiejętności organizacyjne ale przede wszystkim to, że Państwa wybory aby być liderem wydarzeń i integracji lokalnej są słuszne i nieprzypadkowe. Niewątpliwie jest to dla nas - organizatorów i realizatorów wydarzeń społecznych czas sprawdzenia predyspozycji, zaangażowania
i umiejętności radzenia sobie w sytuacjach niestandardowych. 
 
Jak wiecie, Tropem Wilczym, Bieg Pamięci Żołnierzy Wyklętych był zaplanowany na 1marca br., następnie przełożony na 16 maja br. Jednak brak możliwości organizacji biegu w powyższych terminach zmusił nas wszystkich do przełożenia biegu na 15 sierpnia 2021r.

Więcej informacji już wkrótce. Liczba pakierów starowych ograniczona.

Organizator główny Biegu Tropem Wilczym: Fundacja Wolność i Demokracja

Organizator lokalny Biegu Tropem Wilczym w Miliczu: Ośrodek Sportu i Rekreacji sp.z o.o. w Miliczu

PLAKAT1 TW2021 nowa data

logo milicz

logo poziome plywalnia
plywalnia

Logo OK

GALEN2015

1 baner kajakilogo uzrodla

 ********************

nasze dzialania2
INSTYTUCJE WSPIERAJĄCE

SPORT W GMINIE MILICZ


BSMILICZ

logo ARTZBYT Milicz

tarczynski d

logo BOSS

logo km maszynybudowlane
ipad
sadzik

milicz na sportowo