BIP

baner badania wody

serwis kapielowy logo


segregacja odpadow

banerslupy2014

mojapogoda

*******************

aleja gwiazd logo

giganci siatkowki

banner

 *******************************

KLUBY I STOWARZYSZENIA
Z TERENU GMINY MILICZ

Barycz Miliczbarycz sulow logo plon gadkowice logo

ASMILICZpittbul bizonmilicz

szkolka pilkarska milicz1 ks milicz

MSPDION smecz uks dwojka milicz

*************************

PARTNERZY

pzps logo

logo dzps

 fundacja polska siat

Harmonogram luzowania obostrzeń przedstawiony minionej środy przez ministra zdrowia Adama Niedzielskiego oraz premiera Mateusza Morawieckiego nie zakłada pełnego powrotu do względnie normalnej pracy obiektom takim jak pływalnie i baseny. Pozwala jedynie, otwarcie w/w obiektów sportowych dla zorganizowanych grup dzieci i młodzieży (maks. obłożenie obiektu może wynosić 50%). Tak sformułowane zasady i obostrzenia, tym samym ograniczenia w funkcjonowaniu naszego obiektu nie mają racji bytu, nie gwarantują racjonalnego finansowego i utrzymania. Mimo, że pandemia „poluzowała”, nasza działalność dość mocno odczuła skutki półrocznego lockdownu.

plywalnia z zewnatrz
     Decyzją Zarządu Spółki OSiR, podjęto niezbędne działania przeniesienia wszystkich sił i wolnych jeszcze środków finansowych na uratowanie wiodącej działalności Spółki w remont i modernizacje terenu kąpieliska Karłów. Tym samym informujemy, iż Kryta Pływalnia „milickaFALA” do 6 września pozostanie zamknięta.
     W zamian Zarząd chce zaoferować Państwu długo oczekiwaną modernizację i remont terenu kąpieliska Karlów, tak by wakacyjny odpoczynek mogli Państwo spędzić na łonie natury. Trwa budowa nowego budynku zaplecza administracyjno-socjalnego. Na dniach powrócimy do modernizacji drugiego etapu remontu zjeżdżalni. Od kilku już dni trwa remont niecki brodzika dla dzieci wraz z budową budynku obsługi obiegu wody cyrkulacji. Sprawi to, że woda w niecce dla dzieci będzie filtrowana i przechodziła cały cykl technologiczny, spełniając najwyższe normy bezpieczeństwa dla tego typu obiektu. W drugiej niecce brodzika za dwa, trzy tygodnie powstanie plac zabaw dla najmłodszych. Wszelkie odbiory i dopuszczenia do funkcjonowania miejsca okazjonalnie wykorzystywanego do kąpieli na terenie kąpieliska Karlóów powinniśmy otrzymać w połowie czerwca. Otwarcie sezonu wakacyjnego na Karlowie planowane jest zatem na weekend 26-27 czerwca 2021. Wiecej informacji z modernizacji Karłowa znajdziesz na naszym profilu facebook. Już teraz bardzo serdecznie zapraszamy.

logo milicz

logo poziome plywalnia
plywalnia

Logo OK

GALEN2015

1 baner kajakilogo uzrodla

 ********************

nasze dzialania2
INSTYTUCJE WSPIERAJĄCE

SPORT W GMINIE MILICZ


BSMILICZ

logo ARTZBYT Milicz

tarczynski d

logo BOSS

logo km maszynybudowlane
ipad
sadzik

milicz na sportowo