BIP

STANDARD MALOLETNICH OSIR2024

baner badania wody

serwis kapielowy logo


segregacja odpadow

 

mojapogoda

*******************

aleja gwiazd logo

giganci siatkowki

banner

 *******************************

KLUBY I STOWARZYSZENIA
Z TERENU GMINY MILICZ

Barycz Miliczbarycz sulow logo plon gadkowice logo

ASMILICZpittbul bizonmilicz

szkolka pilkarska milicz1 ks milicz

MSPDION smecz uks dwojka milicz

*************************

PARTNERZY

pzps logo

logo dzps

 fundacja polska siat

Zgodnie z obowiązującymi decyzjami rządu od czerwca br obiekty sportowe mogły wznowić działalność, choć wciąż jeszcze w reżimie sanitarnym. W bieżącym okresie zdecydowaliśmy się uruchomić miejsce okazjonalnie wykorzystywane do kąpieli wraz z brodzikiem na terenie kąpieliska Karłów, a na ten czas pozostawić zamkniętą pływalnię „milickaFALA”.

informacja o przerwie technologicznej 2021

Od dziś, środy 25 sierpnia Kryta Pływalnia „milickaFALA” po przerwie wznawia swoją działalność. Wciąż jednak będą obowiązywały ograniczenia i zmienione zasady funkcjonowania. – „Chcemy znów móc zaprosić wszystkich do skorzystania z pełnej oferty Krytej Pływalni "milickaFALA”. Wiemy, że wiele osób czekało na ten dzień z taką samą niecierpliwością jak my. Nastał właśnie ten czas. Od 25 sierpnia do 5 września „milickaFALA” będzie otwarta w godzinach 13:00 - 21:00. Zaś od 6 września wraz z powrotem dzieci do szkół i zajęć lekcji pływania na obiekcie, pływalnia będzie już czynna od 8:00 do 21:00 w dni nauki szkolnej, w pozostałe dni od 11:00 do 21:00 – mówi Jacek Biernat, prezes Zarządu spółki Ośrodka Sportu i Rekreacji w Miliczu.

Na terenie obiektu obowiązywać jednak będzie szereg ograniczeń wynikających z zaleceń i obostrzeń GIS: Najważnieszymi z nich są limity osób, i tak na terenie pływalni, jednocześnie będzie mogło przebywać 80 osób co stanowi 75% obłożenia,

Limit 6 osób będzie obowiązywał w saunach – suchej i parowej. Z sauny będzie można skorzystać od poniedziałku do piątku w godzinach 16:00-20:30, a w weekendy – 12:00-20:30.

W pomieszczeniach siłowni cardio i sali fitness jednocześnie będzie mogło trenować maksymalnie 12 osób czyli 1 osoba na 10m2.  Na tę chwilę, do limitu osób nie uwzględnia się osób w pełni zaszczepionych.

logo milicz

 logo poziome plywalnia

plywalnia

Logo OK

pgk dolina baryczy logo

 ****************************

TV pow mil

Aktywnie po dolinie Baryczy

 

autobus iskra3

 

GALEN2015

nasze dzialania2
INSTYTUCJE WSPIERAJĄCE

SPORT W GMINIE MILICZ

BSMILICZ

NADLESNICTWO MILICZ LOGOTYP
logo ARTZBYT Milicz
tarczynski d
logo BOSS
logo km maszynybudowlane
ipad
sadzikdajczman rowery
1 baner kajaki

logo uzrodla
milicz na sportowo