BIP

STANDARD MALOLETNICH OSIR2024

baner badania wody

serwis kapielowy logo


segregacja odpadow

 

mojapogoda

*******************

aleja gwiazd logo

giganci siatkowki

banner

 *******************************

KLUBY I STOWARZYSZENIA
Z TERENU GMINY MILICZ

Barycz Miliczbarycz sulow logo plon gadkowice logo

ASMILICZpittbul bizonmilicz

szkolka pilkarska milicz1 ks milicz

MSPDION smecz uks dwojka milicz

*************************

PARTNERZY

pzps logo

logo dzps

 fundacja polska siat

Już wszystko gotowe na pierwszę w historii miasta galę wschodnich sztuk walk. Wczoraj tj. 13 listopada br. do Milicza zjechali wszyscy zakontraktowani zawodnicy oraz ich sztaby trenerskie. Na oficjalnej konferencji podczas, której odbyło się również ważenie zawodników, pojawili się przedstawiciele organizatorów Gali Champions MMS w Miliczu - Prezes Federacji Strongman Harlem Polska  - Piotr Kwiatkowski oraz pozostali współorganizatorzy.

ARENA JUŻ GOTOWA! - GLADIATORZY WYCZEKUJĄ

WIDOWISKO CZAS ZACZĄĆ!

baner mma osirmilicz

oktagon


Bilety są jeszcze do nabycia w biurze dyżurki hali sportowej w cenie 20 zł. Przy zakupie biletów dla grup zorganizowanych powyżej 10 osób, cena jednego biletu to 10 zł.   

Zaczynamy o godz. 18:00 - strefa kibica mecz piłki nożnej w ramach eliminacji ME 2016: Gruzja - Polska
Początek Gali Champions MMA godz. 20:00

Poniżej relacja fotograficzna z ważenia uczestników gali:

baner mma osirmilicz

Burmistrz Gminy Milicz – Paweł Wybierała zaprasza miliczan na wieczór prawdziwych sportowych emocji.
14 listopada br. o godz. 20:00 w Hali Sportowej OSiR Milicz odbędzie się Gala Champions MMA

z udziałem:
WALKI AMATORSKIE
KAT. 62 kg
Kamil Umruh        VS    Angelo Witczyk
 (Arrachion Olsztyn)            (Adrenalina Fight Częstochowa)
KAT. 73 kg
Igor Michaliszyn        VS        Sebastian Porębski
(Silesian Cage Katowice)            (Fightman Bochnia)
KAT. 63,5 kg
 Kick Boxing – Junior Starszy
Kamil Jabłoński        VS        Kamil Dychała
(Smok Poznań)                (Pitbull Milicz)

WALKI ZAWODOWE
KAT. 66 kg
Dariusz Michalczuk 0-0    VS    Kuba Mikoszek 0-0
(Fighters Factory Oleśnica)            (Silesian Cage Katowice)
KAT. 70 kg
Artur Jabłoński 0-0        VS        Artur Szot 0-0
(Arrachion Olsztyn)                (Fighters Factory Oleśnica)
KAT. 70 kg
Dawid Matyszczak 2-1    VS         Piotr Karnicki 0-0
(Adrenalina Fight Częstochowa)            (Rio Grapling Wrocław)
KAT 77 kg
Piotr Wołowik 2-1        VS        Piotr Danelski 2-0
(Silesian Cage Katowice)            (Arrachion Olsztyn)

WALKA WIECZORU
Patryk Rogóż 8-1        VS        Piotr Mróz 6-2
(Fightman Bochnia)            (MMA Team Ełk)

Gośćmi honorowymi gali będą: Marcin Różalski MMA, Damian Grabowski MMA, Krzysztof Radzikowski Strongman, Mateusz Baron Strongman, Robert Cyrwuś Strongman, Radosław Horbik – olimpijczyk z Pekinu – zapasy, Stanisław Chiliński – olimpijczyk z Moskwy – zapasy, Ryszard Kozyrski – trener kadry Polski w zapasach.

Imprezę prowadził będzie charyzmatyczny showman Irek Bieleninik

W ramach imprezy organizatorzy przewidzieli i stworzą również strefę kibica dla sympatyków Reprezentacji Polski w piłkę nożną, która o godz. 18:00 rozgrywać będzie wyjazdowe spotkanie z Gruzją w ramach eliminacji Mistrzostw Europy 2016r.
Oj, będzie się działo i to wszystko na wielkim telebimie w samym sercu Hali Sportowej.

Tego jeszcze nie było w Miliczu, octagon, telebim profesjonalna aranżacja i rzesza sympatyków mieszanych sztuk walk. To wszystko czeka na WAS już 14 listopada (piątek) od godz. 17:30
Sprzedaż biletów już od 3 listopada 2014r. – Dyżurka Hali Sportowej.
Cena biletu 20,00 zł

PROMOCJA dla zrzeszonych
Jednorazowy zakup 10 biletów - wówczas za 1 bilet zapłacisz TYLKO 10,00 zł.

Gladiatorzy czekają, Igrzyska czas zacząć - Do zobaczenia

GALA CHAMPIONS MMA
14 listopad 2014r.
Milicz, Hala Sportowa, ul. Armii Krajowej 7

Impreza jest finansowana ze środków sponsorowanych, sprzedaży biletów oraz powierzchni reklamowych.

II Milickie Dni Seniora spotkały się z bardzo dużym zainteresowaniem mieszkańców Milicza i gminy Milicz. W sobotę 18 października w Hali Sportowej w Miliczu odbyły się Targi Seniora, podczas których dla seniorów zaplanowano ciekawe warsztaty, m.in.: joga śmiechu dla seniora, pokazy ćwiczeń fizjoterapeutycznych, nauka tańca dla seniora.


W niedzielę 19 października w pływalni „Milicka Fala” zainaugurowane zostały rozgrywki Milickiej Ligi Piłki Wodnej. W pierwszej kolejce swoje mecze rozegrały Bank Spółdzielczy i Old School oraz Policja i Akademia Sportu.

 

W pierwszym, historycznym spotkaniu w ramach Milickiej Ligi Piłki Wodnej w „Milickiej Fali” zmierzyli się zawodnicy Banku Spółdzielczego i Old School. Po dwóch kwartach Bank Spółdzielczy prowadził dwoma golami (5:3), jednak kolejne odsłony spotkania były świetnym zrywem Old School, w którym dobrze spisywał się Michał Dubicki i Arkadiusz Jarecki. Ostatecznie w pierwszym meczu ligi drużyny podzieliły się punktami po remisie 11:11.

Następnie do basenu wskoczyli piłkarze wodni Akademii Sportu i Policji. Policjanci od pierwszych akcji byli skazani na porażkę, ponieważ funkcjonariusze mieli problemy kadrowe. W składzie wystąpiło tylko trzech zawodników: Sławomir Waleński, Rafał Radny oraz Przemysław Jarecki, z kolei Akademia Sportu mogła liczyć na wsparcie rezerwowych. Już po pierwszej kwarcie było 5:1, a do połowy 9:2. Później przewaga „asów” już tak nie rosła. Mecz zakończył się wynikiem 13:5. Wszystkie pięć goli dla Policji zdobył Przemysław Jarecki, a dla Akademii punktowali głównie Szymon Milian (8), Przemysław Grochowicki (3) i Mariusz Owczarek (2).

W niedzielę 26 października Ratownicy „Milickiej Fali” zmierzą się z Old School, a Bank Spółdzielczy zagra z Akademią Sportu.

Z okazji europejskiego Dnia Seniora, realizując program gminny "Seniorzy-wartość naszej gminy", w dniach 17-26 października 2014 w Gminie Milicz zostaną zorganizowane II Milickie Dni Seniora.

W tym roku, na naszych seniorów czeka wiele atrakcji, przede wszystkim Targi Seniora pod hasłem "Zdrowie-radość duszy i ciała", które odbędą się w hali sportowej OSiR przy gimnazjum w sobotę i niedzielę 18-19 października br.
Uczestnicy targów - seniorzy - będą mogli uzyskać dodatkowe informacje, jak skutecznie dbać o zdrowie poprzez ćwiczenia i odpowiednie odżywianie, jak leczyć choroby wieku dojrzałego, jak przeciwdziałać stresowi.

W sobotę planowane są między innymi nastepujące warsztaty: joga śmiechu dla seniora, pokazy ćwiczeń fizjoterapetycznych, nauka tańca dla seniora.
W niedzielę zorganizowana zostanie biała niedziela, podczas której specjalnie dla seniorów będą prowadzone konsultacje z lekarzami róznych specjalizacji, m.in kardiologiem, diabetologiem, internistą.
Będzie także stoisko, w którym możliwe będzie zbadanie poziomu cukru we krwi oraz zmierzenie ciśnienia. Podczas targów bedzie można zwiedzić także stoiska ze zdrową żywnnością, stoiska z rękodziełami, stoiska edukacyjne, kosmetyczne i wiele innych. Przewidziane są także występy wokalne oraz wykłady na temat zdrowia i urody. Dla każdego seniora – uczestnika targów- przygotowany będzie poczęstunek oraz zdrowy upominek.

Ponadto w ramach II Milickich Dni Seniora zorganizowane zostaną dwa koncerty. Pierwszy, w sobotę 18 października o godz. 19.00 w auli Liceum Ogólnokształcącego w Miliczu odbędzie się koncert muzyki operetkowej. Drugi w poniedziałek 20 października o godz. 18.00 w Ośrodku Kultury w Sułowie.

Przez cały tydzień od 20 do 26 października wszyscy seniorzy będą mogli korzystać z pływalni "milickaFALA" w promocyjnych cenach, a w niedzielę - 26 października wziąść udział w zmaganiach sportowych "Trójbój Seniora" gdzie na zwycięzców będą czekały atrakcyjne nagrody.

Wszystkie te atrakcje zostaną zorganizowane przy współudziale Pawła Wybierały - burmistrza gminy Milicz z milickim oddziałem Uniwesytetu Trzeciego Wieku, Związkiem Emerytów i Rencistów oraz Ośrodkiem Sportu i Rekreacji sp.z o.o. w Miliczu.

O szczegółach będziemy jeszcze informować na łamach Tygodnika Milickiego, strony www.milicz.pl, www.milickafala.pl oraz na facebooku. Serdecznie zapraszam do udziału w II Milickich Dniach Seniora i spotkania się przy tej okazji z przyjaciółmi.


Pozdrawiam
Paweł Wybierała

logo milicz

 logo poziome plywalnia

plywalnia

Logo OK

pgk dolina baryczy logo

 ****************************

TV pow mil

Aktywnie po dolinie Baryczy

 

autobus iskra3

 

GALEN2015

nasze dzialania2
INSTYTUCJE WSPIERAJĄCE

SPORT W GMINIE MILICZ

BSMILICZ

NADLESNICTWO MILICZ LOGOTYP
logo ARTZBYT Milicz
tarczynski d
logo BOSS
logo km maszynybudowlane
ipad
sadzikdajczman rowery
1 baner kajaki

logo uzrodla
milicz na sportowo