BIP

STANDARD MALOLETNICH OSIR2024

baner badania wody

serwis kapielowy logo


segregacja odpadow

 

mojapogoda

*******************

aleja gwiazd logo

giganci siatkowki

banner

 *******************************

KLUBY I STOWARZYSZENIA
Z TERENU GMINY MILICZ

Barycz Miliczbarycz sulow logo plon gadkowice logo

ASMILICZpittbul bizonmilicz

szkolka pilkarska milicz1 ks milicz

MSPDION smecz uks dwojka milicz

*************************

PARTNERZY

pzps logo

logo dzps

 fundacja polska siat

imageseska2


Eska Summer City w Miliczu!

Od 28 czerwca ruszała wakacyjna akcja Radia Eska - Eska Summer City, obejmująca największe miasta Polski: Warszawę, Łódź, Poznań, Wrocław, Trójmiasto, Kraków, Katowice, Szczecin, Bydgoszcz i Toruń. W tym roku oddział regionalny Wrocław Radia Eska Summer City odwiedził Kąpielisko Karłów w Miliczu już dwukrotnie. Z czego oczywiście się bardzo cieszymy!

basen eska

W każdym z miast Eska zaprosi słuchaczy na specjalne imprezy zorganizowane dla nich w klubach, na miejskich plażach, podczas letnich imprez plenerowych. Ekipy Eska Summer City przemieszczające się obrandowanymi samochodami będą towarzyszyć ważnym wydarzeniom, bawić się ze słuchaczami i rozdawać wakacyjne gadżety. Partnerem akcji jest Herbapol, producent napoju energetycznego Green Up.

Od 28 czerwca do 29 sierpnia na antenie pojawią się wakacyjne audycje Summer City - codzienne relacje z miejsc odwiedzanych przez ekipy oraz rozmowy ze słuchaczami, którzy będą się tam bawili.

W internecie w serwisie miastownia.pl, w sekcji Summer City, wystartuje specjalny konkurs. Uczestnicy będą nadsyłać zdjęcia, na których pokażą, jak energetycznie bawią się w mieście. Codziennie od poniedziałku do piątku zostanie wybrana najlepsza fotka. Jej autor otrzyma zapas napoju Green Up i energetyczną nagrodę - np. skok na bungee, lot balonem, lekcję wspinaczki. Zapraszamy do wzięcia udziału w wakacyjnej zabawie Radia Eska - Summer City. Poniże relacja fotografczna z Milicza

Sportowych atrakcji podczas obchodów Dni Ziemi Milickiej 2010 nie zabraknie również i w bieżącym roku. W bogaty program artystyczny tegorocznego święta zostało wplecionych także kilka imprez sportowych, których współorganizatorem bądź organizatorem jest właśnie Ośrodek Sportu i Rekreacji sp. z o.o. w Miliczu.

Już w piątek 18 czerwca br. o godz. 9:30 na Stadionie Miejskim rozegrany zostanie w kat. orlik i młodzik Turniej Piłki Nożnej „Orlik 2010”. volleybeachW sobotę 19 czerwca br. o godz. 9:30 wraz z Dolnośląskim Związkiem Piłki Siatkowej i UKS "Dwójka" Milicz zapraszamy Państwa na teren Kąpieliska Karłów, tam rozegrane zostaną Mistrzostwa Dolnego Śląska w Siatkówce Plażowej Kadetów Milicz 2010.

O godz. 13:00 rozpocznie się Jubileuszowy XXX Międzynarodowy Bieg Baryczan na dystansie 10 km. Start i linia mety podobnie jak w roku ubiegłym usytuowana będzie na wysokości parkingu przy ul. 1-go Maja i Kościele pw. Św. Andrzeja Boboli. biegbary2010Tegoroczna trasa przebiegać będzie ulicami i alejkami miasta Milicza. W trakcie tej imprezy odbędzie się również Mały Bieg Baryczan dla dzieci i młodzieży do lat 16 na dystansie 5 km.

Bezpośrednio po zmaganiach biegaczy na linii startu mety zameldują się kolarze. O godz. 16:00 rozpocznie się Puchar Polski w Kolarstwie Szosowym – ”Karp Milicki". Ze względu na charakter obydwu imprez sportowych mogą wystąpić na terenie miasta i gminy Milicz okresowe utrudnienia komunikacyjne. Liczymy na Państwa wyrozumiałość.kolarstwo

Atrakcją sportową ostatniego dnia obchodów Dni Ziemi Milickiej będą z pewnością zawody pn. „ Milicki Siłacz”, rozegrane bezpośrednio przed główną sceną i główną gwiazdą wieczoru – Feel. Na te zawody serdecznie zapraszamy miłośników sportów siłowych ale i nie tylko. Gościem honorowym jury będzie Piotr Kwiatkowski – Prezes Federacji Strong Man w Polsce oraz reprezentant kraju czołowy zawodnik Strong Man – Janusz Kułaga.kulturysta_tren

Podczas wszystkich imprez sportowych w ramach obchodów tegorocznych Dni Ziemi Milickiej - Organizatorzy zapewniają wiele nagród i atrakcji zarówno dla uczestników jak i kibiców. Z pewnością tegoroczne imprezy sportowo-rekreacyjne w ramach Dni Ziemi Milickiej na długo zapadną w Państwa pamięci. Bardzo serdecznie zapraszamy do udziału.

Więcej o programie obchodów tegorocznych Dni Ziemi Miliciej na stronie www.milicz.pl

Zapraszamy Państwa na skrót relacji fotograficznej z imprez sportowych w ramach Dni Ziemi Milickiej

plebiscyt na sportowca

w każdym wydaniu tygodnika "Panorama Milicka" zamieszczony jest kupon konkursowy
wiecej informacji w gazecie i na stronie www.panoramamilicka.pl

oto sylwetki nominowanych w poszczególnych kategoriach

JUNIORZY

juniorzy - dawid musial

Dawid Musiał (KS Barycz/OSiR Milicz)

juniorzy - eryk maj

Eryk Maj (WKS Śląsk Wrocław/Milicz)

SENIORZY

senior - gender

Rafał Gendera
(UK TS Milicz)

senior - jacek mackowiak

Jacek Mackowiak
(UKS Plon Gądkowice)

senior - rafal wiatrak

Rafał Wiatrak
(LZS Milicz)

senior - daniel skibinski

Daniel Skibiński
(ULKS Bizon)

senior - adrian naskretski
Adrian Naskrętski
(KS Barycz Milicz)

senior - mariusz grzybek

Mariusz Grzybek
(KS Barycz Milicz)

senior - lukasz lombarski

Łukasz Lombarski
(KS Barycz Milicz)

TRENERZY

trenerzy - roman danilewicz
Roman Danilewicz
(UKS Dwójka Milicz)

trenerzy - wlodziemierz swirkowicz

Włodzimierz Świrkowicz
(ULKS Bizon Milicz)

trenerzy - pawel sorbicki

Paweł Sorbicki
(KS Barycz/OSiR Milicz)

 

W piątkowy wieczów 12 marca br. w kameralnej sali Restauracji Parkowa ogłoszono wyniki III edycji Plebiscytu na Najlepszego Sportowca i Trenera 2009 roku. Gospodarzami uroczystości byli przedstawiciele Organizatorów, Pani Małgorzata Czapczyńska - Tygodnik "Panorama Milicka" i Grzegorz Duda - Prezes Zarządu Spółki OSiR.  W kilku słowach wstępu Organizatorzy powitali przybyłych na uroczystość nominowanych sportowcow, zaproszonych gości i publiczność. Wśród oddanych prawidłowo 1560 kuponów, z podaniem nazwiska nominowanego sportowca w poszczególnej kategorii, czytelnicy "Panoramy Milickiej zdecydowali, iż zwycięzcami:

III edycji Plebiscytu na Najlepszego Sportowca i Trenera 2009 roku

w kategorii JUNIOR

juniorzy - dawid musial

Dawid Musiał
(ORLIK KS Barycz Milicz/OSiR)

 w kategorii SENIOR

senior - rafal wiatrak

Rafał Wiatrak
(MG ZLZS Milicz)

 w kategorii TRENER

trenerzy - roman danilewicz
Roman Danilewicz
(UKS Dwójka Milicz)

ogloszenie wynikow 2010

 

logo milicz

 logo poziome plywalnia

plywalnia

Logo OK

pgk dolina baryczy logo

 ****************************

TV pow mil

Aktywnie po dolinie Baryczy

 

autobus iskra3

 

GALEN2015

nasze dzialania2
INSTYTUCJE WSPIERAJĄCE

SPORT W GMINIE MILICZ

BSMILICZ

NADLESNICTWO MILICZ LOGOTYP
logo ARTZBYT Milicz
tarczynski d
logo BOSS
logo km maszynybudowlane
ipad
sadzikdajczman rowery
1 baner kajaki

logo uzrodla
milicz na sportowo