BIP

STANDARD MALOLETNICH OSIR2024

baner badania wody

serwis kapielowy logo


segregacja odpadow

 

mojapogoda

*******************

aleja gwiazd logo

giganci siatkowki

banner

 *******************************

KLUBY I STOWARZYSZENIA
Z TERENU GMINY MILICZ

Barycz Miliczbarycz sulow logo plon gadkowice logo

ASMILICZpittbul bizonmilicz

szkolka pilkarska milicz1 ks milicz

MSPDION smecz uks dwojka milicz

*************************

PARTNERZY

pzps logo

logo dzps

 fundacja polska siat

Jubileuszowa X edycja Alei Gwiazd Siatkówki już 6 czerwca. Do Milicza zjadą nie tylko reprezentacje Polski, Grecji czy Czarnogóry, ale również jedne z największych nazwisk siatkarskiego świata, m.in. Andrea Anastasi, Karch Kiraly czy Leon Venero. Bilety na dwa mecze można będzie kupić już od poniedziałku 19 maja.

biletyAG2014
Jak kupić bilet?  - kliknij w baner

W tegorocznej edycji Alei Gwiazd Siatkówki nastąpi zmiana formuły. Kibice zamiast jednego meczu męskiej kadry obejrzeć będą mogli dwa spotkania biało-czerwonych. W ramach rozgrywek Ligii Europejskiej, o 14:30 reprezentacja kobiet zmierzy się z drużyną Grecji, a mężczyźni zmierzą się z Czarnogórą o godzinie 17:30. Oba spotkania będzie relacjonować telewizja POLSAT SPORT

Wszystkie mecze rozgrywane będą w milickiej hali sportowej (ul. Armii Krajowej). Po dwóch, miejmy nadzieję, emocjonujących spotkaniach siatkarskie gwiazdy udadzą się na milicki Rynek. Tam swoje odciski dłoni pozostawią takie sławy jak: Andrea Anastasi, Andrea Gardini, Leon Venero, Artur Popko, Karch Kiraly i Magdalena Śliwa. Zostanie odsłonięta również tablica wieloletniego sponsora Banku Spółdzielczego w Miliczu, który od początku jest z nami i wspiera nasze działania.
Po części oficjalnej w strefie kibica w milickim Rynku na telebimie będzie można zobaczyć mecz Ligi Światowej pomiędzy reprezentacją Polski a Włochami. Po meczu siatkówka zejdzie na dalszy plan, a scenę przejmie zespół Video, który wykona swoje największe przeboje. Zapraszamy

cyrk arena

Już 23 maja br. do Milicza (teren parkingu przy Stadionie Miejskim) zawita CYRK ARENA. W tegorocznym programie można będzie podziwiać jedyne w Polsce lwy i lwice, które podbijają one serca naszych miłośników.  Ponadto w naszym programie jest wiele pięknych numerów akrobatycznych, ekwilibrystycznych, gimnastycznych i nie tylko. Występują najlepsi artyści z Czeczeni, Rosji, Ukrainy, Czech i Polski. 

 

{youtube}7UKsvtS6R_o{/youtube}
Milicz / parking przy Stadionie Miejskim/ ul. Powstańców Wielkopolskich 5
23  maja 2014 /piątek / godz. 17:30


CENY BILETÓW: Bilety do kupienia w kasie cyrku przed występem.
DOROSŁY z biletem na sektor może wprowadzić 2 dzieci do lat 10 gratis!! 
Bilet Rodzinny (2 dorosłych + max 2 dzieci do lat 10)
* SEKTORY: DOROŚLI 70zł, DZIECI I MŁODZIEŻ 20zł
*
BILET RODZINNY 120zł
*
LOŻA: DOROŚLI 80zł, DZIECI I MŁODZIEŻ 40zł

Pozdrawiam i serdecznie zapraszam wszystkich miliczan.
Grzegorz Zakrzewski
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Miliczanie z pewnościa zapamiętają tę datę na bardzo, bardzo długo. Otóż 21 kwietnia 2014r. wreszcie ruszyła Kryta Pływalnia "milicka FALA".  Już od 7.00 milicka FALA działa pełną parą, a z każdą godziną przybywało amatorów aktywnego wypoczynku.

logo poziome plywalnia20140421recznik1 20140421brodzik1 20140421silownia 20140421zajecia w wodzie

7.00 Pierwszy Gość w progach naszej pływalni !!! Prezes spółki OSiR Sławomir Jachimowski wręcza firmowy ręcznik. Relację na bieżąco mogliśmy śledzić na internetowej stronie konta Facebook "milicka FALA".


/materiał foto: źródło własne/

Zachęcamy do obejrzenia zdjęć z otwarcia krytej pływalni w Miliczu. W piątkowe przedpołudnie 25 kwietnia br. w uroczystości wzięło udział wielu znamienitych gości, m.in. wicemarszałkowie województwa dolnośląskiego: Radosław Mołoń i Jerzy Michalak, radny sejmiku województwa dolnośląskiego Dariusz Stasiak, wiceprezes Dolnośląskiego Okręgu Związku Pływackiego Grzegorz Widanka i olimpijka Alicja Tchórz, a także włodarze samorządów, radni, dyrektorzy szkół gminnych i innych jednostek, przedstawiciele nadleśnictw, Banku Spółdzielczego, Policji, straży PSP i OSP, stowarzyszeń i klubów sportowych. Po części oficjalnej i przecięciu wstęgi goście podziwiali występ reprezentantek Polski w pływaniu synchronicznym w wodzie.

logo poziome plywalnia

7 wm

Spot z otwarcia krytej pływalni

Foto galeria z uroczystości otwarcia krytej pływalni "milicka FALA", które odbyło się w piątek 25 kwietnia 2014r.

Zapraszamy do obejrzenia spotu promującego Krytą Pływalnię

logo poziome plywalnia

{youtube}qOIMUHA5QrY{/youtube}

logo milicz

 logo poziome plywalnia

plywalnia

Logo OK

pgk dolina baryczy logo

 ****************************

TV pow mil

Aktywnie po dolinie Baryczy

 

autobus iskra3

 

GALEN2015

nasze dzialania2
INSTYTUCJE WSPIERAJĄCE

SPORT W GMINIE MILICZ

BSMILICZ

NADLESNICTWO MILICZ LOGOTYP
logo ARTZBYT Milicz
tarczynski d
logo BOSS
logo km maszynybudowlane
ipad
sadzikdajczman rowery
1 baner kajaki

logo uzrodla
milicz na sportowo