BIP

STANDARD MALOLETNICH OSIR2024

baner badania wody

serwis kapielowy logo


segregacja odpadow

 

mojapogoda

*******************

aleja gwiazd logo

giganci siatkowki

banner

 *******************************

KLUBY I STOWARZYSZENIA
Z TERENU GMINY MILICZ

Barycz Miliczbarycz sulow logo plon gadkowice logo

ASMILICZpittbul bizonmilicz

szkolka pilkarska milicz1 ks milicz

MSPDION smecz uks dwojka milicz

*************************

PARTNERZY

pzps logo

logo dzps

 fundacja polska siat

ulotkab

KRYTA PŁYWALNIA "milickaFALA" ma swoją stronę internetową  www.milickafala.pl

Zapraszamy wszystkich chętnych w dniu otwarcia od 7.00 do 22.00. Przygotowaliśmy dla Was specjalną Pierwszą Falę Atrakcji. W jej ramach będą odbywać sie zajęcia prowadzone przez instruktorów Nauki Pływania Aqua Sport. I tak od poniedziałku do niedzieli o stałych godzinach odbędą się:

logofala
od  9.00 do 16.00       gry i zabawy dla wszystkich

od 16.00 do 16.30      "Pływajmy razem" - dla maluchów z rodzicami
od 16.45 do 17.15      "My się wody nie boimy" - dla dzieci w wieku do 10 lat
od 17.30 do 18.15      "Szkoła na basenie" - dla dzieci w wieku 10-12 lat
od 18.30 do 19.15      "Gimnazjum pływa" - dla młodzieży w wieku 12-15 lat
od 19.30 do 20.15      "Teraz my" - dla młodzieży i dorosłych

Szczególnie zapraszamy naszych najmłodszych na których czekają kolorowe piłki, deski i "makarony" oraz wspaniała zjeżdżalnia. Gwarantujemy świetną zabawę pod czujnym okiem instruktorów i ratowników.

Zapraszamy do obejrzenia filmu „Przedszkolaki na Fali
– relacji z odwiedzin przedszkolaków na milickiej krytej pływalni.
{youtube}CUo4yJ7IbJg{/youtube}

Już po raz drugi producenci i usługodawcy, których oferta wyróżniona została Znakiem „Dolina Baryczy Poleca”, w licznym gronie uczestniczyli w II Regionalnych Targach Turystycznych "Wypoczynek Marzeń 2014" połączonych z Festiwalem Smaków w Ostrowie Wielkopolskim.

wystawaW centralnym punkcie targów, w dużym namiocie „Dolina Baryczy zaprasza” do wypoczynku i rekreacji w naszym regionie zachęcali: restauracje „W Starym Młynie” z Niesułowic, LIDO oraz Zajaz "Górecznik" z Antonina, Campus Domasławice – sport i rekreacja, Turystyka Wiejska „Ceglany Dom”, Ośrodek Jeździecki Jurand z Przygodziczek, producenci: Andrzej Kret - wyroby z loomu, Agnieszka i Jarosław Lesiak - byliny i susz roślinny oraz gospodarstwo sadownicze oo. Dziekanów i Centra Informacji Turystycznej z Milicza oraz Krośnic. Piekarnia GS Przygodzice oferowała swoje wyroby z drewnianego zabytkowego wozu ustawionego przed wejściem na targi.

FAGWielkimi krokami zbliżamy się do tego najważniejszego dnia, kiedy znów do Milicza zawita Aleja Gwiazd Siatkówki. Współorganizatorami jubileuszowej X edycji są OSiR sp. z o.o. oraz powołana z listopadzie 2013 roku Fundacja Aleja Gwiazd Siatkówki. Organizatorzy zapowiadają siatkarską niespodziankę. Odbędą się dwa mecze reprezentacji Polski w ramach Ligi Europejskiej; (kobiet: POLSKA - GRECJA i mężczyzn POLSKA - CZARNOGÓA). Dotychczas Kapituła Alei Gwiazd wręczyła nominacje podczas ubiegłorocznego święta siatkówki w Miliczu, by w bieżącym roku swoje dłonie odcisnęli: Andrea Anastasi i Andrea Gardini. Przed miesiącem Przewodniczący Fundacji przekazał uchwały Kapituły o nominowaniu do X edycji Alei Gwiazd Siatkówki kolejnym nominowanym: Karch Kilary, Jekaterina Gamowa i Artur Popko.

Uroczystość odsłonięcia odcisków dłoni nominowanych odbędzie się w Miliczu 6 czerwca 2014 roku. Dla obecnych podczas milickiego święta siatkówki przybyłych gości, organzatorzy przygotowali moc atrakcji. Jedną z nich będzie występ gwiazdy wieczoru, na milickim rynki wystąpi zespół VIDEO.

interwencja PO RYBYPolecamy najnowsze wydanie programu Polsat Interwencja, które ukazało się 4 kwietnia. Jeden z reportaży poświęcono powtórnie sprawie kontrowersyjnego wniosku złożonego przez prezes Stowarzyszenia Partnerstwo dla Doliny Baryczy Ingę Demianiuk-Ozgę.

 

 

 

Po emisji reportażu przez Polsat Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi wszczęło kontrolę. Okazało się, że fundacja pani prezes nie mogła starać się o dotację, bo została zarejestrowana na dzień przed ogłoszeniem wyników konkursu. Autorka materiału podkreśla, że teraz na dotację z PO RYBY ma szansę wniosek spółki OSiR na remont kąpieliska na Karłowie, który był składany trzykrotnie i nie otrzymał dofinansowania.

wizualizacja karlow

Zobacz reportaż pod linkiem:interwencja logo
http://www.interwencja.polsat.pl/Interwencja__Oficjalna_Strona_Internetowa_Programu_INTERWENCJA,5781/Archiwum,5794/News,6271/index.html#1338310

Zapraszamy do obejrzenia zapowiedzi kolejnego, drugiego już Międzynarodowego Zlotu Amerykańskich Samochodów American Cars Mania, który odbędzie się w dniach 27-29 czerwca br. w Miliczu. Organizatorzy przygotowali wiele niesamowitych atrakcji, już dziś wiadomo, że uczestnicy zlotu wezmą udział w paradzie aut ulicami Milicza, a specjalnymi autokarami zostaną przewiezieni do Krośnic, gdzie przejada się kolejką wąskotorową. Zgodnie z podpisanym listem intencyjnym patronat honorowy nad imprezą obejmie Burmistrz Gminy Milicz.

{youtube}YPTxAsHufF8{/youtube}

{youtube}OePyDMygdI4{/youtube}

logo milicz

 logo poziome plywalnia

plywalnia

Logo OK

pgk dolina baryczy logo

 ****************************

TV pow mil

Aktywnie po dolinie Baryczy

 

autobus iskra3

 

GALEN2015

nasze dzialania2
INSTYTUCJE WSPIERAJĄCE

SPORT W GMINIE MILICZ

BSMILICZ

NADLESNICTWO MILICZ LOGOTYP
logo ARTZBYT Milicz
tarczynski d
logo BOSS
logo km maszynybudowlane
ipad
sadzikdajczman rowery
1 baner kajaki

logo uzrodla
milicz na sportowo