Sukces na pełnym dystansie!
Wieczorny marsz z kijkami, zorganizowany przez Ośrodek Sportu i Rekreacji w Miliczu, przeszedł najśmielsze oczekiwania! Pomimo trwającego sezonu urlopowego i niepewnej prognozy pogody, frekwencja była imponująca, a uczestnicy zachwycili nie tylko liczbą, ale i sportową formą.
Wspaniała atmosfera, od samego startu rozgrzewki poprowadzonej przez Michał Boczula trzymała nas do samego końca spotkania w kapitalnych humorach, a to najlepszy dowód na to, że Nordic Walking to nie tylko forma rekreacji, ale też świetna okazja do integracji i aktywnego spędzania czasu.
Serdecznie dziękujemy wszystkim za udział i już teraz zapraszamy na kolejną edycję WIECZORNEGO NORDIC WALKING-u z OSiR Milicz 1 sierpnia w piątek, także o godz. 18.00 na bieżni lekkoatletycznej przy Stadionie Miejskim.
Przed nami jeszcze wiele sportowych emocji i niezapomnianych wieczorów z kijkami w Gminie Milicz – bo łączy nas sport!
Inne Artykuły
Utrudnienia w ruchu drogowym podczas ROLLCUP Milicz’26
Utrudnienia w ruchu drogowym podczas ROLLCUP Milicz'26 Informujemy, że na czas organizacji Dłu [...]
Podsumowanie Wiosennego Turnieju Pływackiego o Puchar Prezesa OSiR
Podsumowanie Wiosennego Turnieju Pływackiego o Puchar Prezesa OSiR Czas na podsumowanie turnie [...]
W tym wyścigu na rolkach może wziąć udział każdy!
W tym wyścigu na rolkach może wziąć udział każdy! Zapraszamy już 25 kwietnia wszystkich miłoś [...]
Nauka i doskonalenie pływania w Milickiej Fali!
Nauka i doskonalenie pływania w Milickiej Fali! NAUKA I DOSKONALENIE PŁYWANIA W MILICKIEJ FALI [...]
Wiosenny Turniej Pływacki o Puchar Prezesa OSiR
Wiosenny Turniej Pływacki o Puchar Prezesa OSiR WIOSENNY TURNIEJ PŁYWACKI O PUCHAR PREZESA OS [...]















