AKCJA LATO z OSiR-em zaprasza na:
Wieczorny Nordic Walking z OSiR Milicz
18 lipca w piątek o 18.00
na Stadionie Miejskim
ZAPISY DO czwartku 17 lipca
tel: 786 152 160
DLA KAŻDEGO UPOMINEK
Nordic walking to aktywność fizyczna, która oferuje więcej korzyści niż zwykły spacer!
To forma rekreacji angażująca całe ciało, poprawiająca kondycję, wzmacniająca mięśnie i odciążająca stawy.
Dzięki użyciu kijków, nordic walking angażuje 90% mięśni, w tym mięśnie nóg, brzucha, pleców i ramion, co przekłada się na większą efektywność treningu.
Czy to nie wystarczające powody by ruszyć w miasto i powędrować na stadion po zdrowie?
Inne Artykuły
Utrudnienia w ruchu drogowym podczas ROLLCUP Milicz’26
Utrudnienia w ruchu drogowym podczas ROLLCUP Milicz'26 Informujemy, że na czas organizacji Dłu [...]
Podsumowanie Wiosennego Turnieju Pływackiego o Puchar Prezesa OSiR
Podsumowanie Wiosennego Turnieju Pływackiego o Puchar Prezesa OSiR Czas na podsumowanie turnie [...]
W tym wyścigu na rolkach może wziąć udział każdy!
W tym wyścigu na rolkach może wziąć udział każdy! Zapraszamy już 25 kwietnia wszystkich miłoś [...]
Nauka i doskonalenie pływania w Milickiej Fali!
Nauka i doskonalenie pływania w Milickiej Fali! NAUKA I DOSKONALENIE PŁYWANIA W MILICKIEJ FALI [...]
Wiosenny Turniej Pływacki o Puchar Prezesa OSiR
Wiosenny Turniej Pływacki o Puchar Prezesa OSiR WIOSENNY TURNIEJ PŁYWACKI O PUCHAR PREZESA OS [...]





