BIP

baner badania wody

segregacja odpadow

banerslupy2014

mojapogoda

*******************

aleja gwiazd logo
AMERICAN CARS MANIA
ACM logo2013

banner

 *******************************

KLUBY I STOWARZYSZENIA
Z TERENU GMINY MILICZ

Barycz Miliczbarycz sulow logo plon gadkowice logo

ASMILICZpittbul bizonmilicz

szkolka pilkarska milicz1 ks milicz

MSPDION smecz uks dwojka milicz

*************************

PARTNERZY

pzps logo

logo dzps

 fundacja polska siat

1 BK2018 plakat3

Wszystkich zapraszamy do wzięcia udziału. Ponizęj przedstawiamy Państwu poglądową trasę tegorocznej edycji biegu oraz treść regulaminu. Po kliknięciu w plakat, automatycznie można dokonać zapisu.

1 mapaBK2018

Pobierz REGULAMIN

PDF Small logo

eska summer2018Radio ESKA włączyło się w promocję najatrakcyjniejszych miejsc wakacyjnego wypoczynku nad wodą dla dzieci i młodzieży z terenu województwa dolnośląskiego.  Miło nam zakomunikować, iż w ocenie radiowców ESKA Summer City "nasz KARŁÓW" w Miliczu jest wysoko ocenianym obiektem pod względem atrakcyjności turystycznej. Dlatego też tak licznie odwiedzają naszą okolicę by miło spędzić wolny czas na łonie natury zdala od zgiełku i ruchu aglomeracji miejskiej Wrocławia.  Już w najbliższą niedzielę 8 lipca br. w miejscu okazjonalnie wykorzystywanym do kąpieli KARŁÓW w Miliczu gościć będziemy "szalonych" radiowców z radia ESKA Wrocław. Przyjdz i uczestnicz w nadawanych na żywo relacjach radiowych. Dla wszystkich odwiedzających czekają atrakcje wodne. Uczestnicz z nami w tym niezwykłym wydarzeniu już w tę niedzielę od godziny 13.00 do 18.00. Zapraszamy nie tylko miliczan, ale i również wczasowiczów wypoczywających na terenie powiatu milickiego. U nas zawsze świeci słońce, będzie się działo, a do imprezy zaprasza wypadowa ekipa podjazdu ESKA Summer City 2018. Już niebawem na antenie stacji nadawane będą spoty reklamowe zapraszające do odwiedzin tego magicznego miejsca. Serdecznie zapraszamy.sezon2012

    karlow3 karlow2

 

final1Minionej niedzieli (17 czerwca br) zakończyliśmy zmagania V już edycji Grand Prix w pływaniu. Wyniki indywidualne poszczególnych uczestników były zbierane podczas etapów szczątkowych rund jesiennej, zimowej, wiosennej i letniej. Wyniki uzyskane w każdej z rund dawały kwalifikacje i punkty, króre po przeanalizowaniu dały ostateczną kwalifikację finałową całego cyklu V Grand Prix. Organizatorem imprezy była Gmina Milicz, Osrodek Sportu i Rekreacji Sp. z o.o. w Miliczu oraz szkoła pływania Aqua Sport Krotoszyn. Na zakończenie zmagań pływackich najlepszym wręczono pamiątkowe dyplomy i nagrody rzeczowe.
Więcej zdjęć tutaj

Oto ostateczne WYNIKI całego cyklu.

final6 final5final3 final2

Już w najbliższą niedzielę (17 czerwca) przez Gminę Milicz przejedzie Międzynarodowy Wyścig Kolarski "Grand Prix Doliny Baryczy". Start i linia mety zlokalizowane są na drodze dojazdowej do milickiego zalewu. Trasa wyścigu biegnie przez Sławoszowice - Rudę Milicką - Grabownicę - Czatkowice - Duchowo - Sławoszowice/ Milicz. Wszystkich zapraszamy do kibicowania. Dla najmłodszych mieszkańców gminy Milicz organizatorzy przewidzieli liczne atrakcje. Zapraszamy na teren milickiego zalewu. Na czas organizacji wyścigu w tym dniu, mogą wystąpić utrudnienia w ruchu kołowym, za co z góry Państwa przepraszamy i liczymy na zrozumienie.

1 Plakat Milicz

logo milicz

logo poziome plywalnia
plywalnia

Logo OK

Logo KOM poziom

GALEN2015

1 baner kajakilogo uzrodla

 ********************

nasze dzialania2
INSTYTUCJE WSPIERAJĄCE

SPORT W GMINIE MILICZ


BSMILICZ

LOGO ARTZBYT

tarczynski d

logo BOSS

logo km maszynybudowlane
Ramayan
ipad

sadzik
zlota waga
lorfarm

milicz na sportowo