BIP

baner badania wody

segregacja odpadow

banerslupy2014

mojapogoda

*******************

aleja gwiazd logo
AMERICAN CARS MANIA
ACM logo2013

banner

 *******************************

KLUBY I STOWARZYSZENIA
Z TERENU GMINY MILICZ

Barycz Miliczbarycz sulow logo plon gadkowice logo

ASMILICZpittbul bizonmilicz

szkolka pilkarska milicz1 ks milicz

MSPDION smecz uks dwojka milicz

*************************

PARTNERZY

pzps logo

logo dzps

 fundacja polska siat

Badania wody SGS PolskaPływalnie, akweny kąpielowe i wodne urządzenia rekreacyjne spełniają ważną rolę w promocji zdrowia ludzi, wywierając pozytywny wpływ na zdrowie ich użytkowników. Relaksacyjne właściwości kąpieli są coraz częściej wykorzystywane jako sposób wypoczynku i rekreacji. Dlatego woda na pływalni czy basenie kąpielowym musi być wolna od zanieczyszczeń mikrobiologicznych oraz chemicznych. W wodzie musi być dodatkowo stale obecny środek dezynfekcyjny w stężeniach działających szybko i skutecznie na mikroorganizmy, wnoszone przez osoby korzystające z kąpieli. Powiatowy organy Inspekcji Sanitarnej prowadzi stały nadzór nad jakością wody zgodnie z obowiązującymi normami. Jako zarządcy administracyjni obiektów basenowych, prowadzimy ponadto własną kontrolę jej jakości, zaś badania wody prowadzi akredytowane laboratorium.

W związku z zaistniałą sytuacją na terenie SP2 i państwa pytaniami informujemy, że milicka Fala jest pod stałym nadzorem milickiego Sanepidu oraz autoryzowanego akredytowanego laboratorium SGS o/Pszczyna, które dwa razy w miesiącu przeprowadza badania wody. Badania te nie wykazały żadnych nieprawidłowości. Basen jest codziennie sprzątany i dezynfekowany (szatnie, sauny, siłownia). W związku z powyższym NIE należy łączyć zdarzeń z SP2 z naszym basenem i można bez obaw z niego korzystać.

Tutaj zapoznaj się z aktualnymi wynikami wody na naszym obiekcie

Zarząd Spółki OSiR podjął uchwałę o sprzedaży busa
-więcej informacji uzyskają Państwo kontaktując się z nami w biurze-
-tel. 516 048 988-

1 20190122 075306 1 20190122 075253

MERCEDES-BENZ SPRINTER 208D 2299 cm3  58KW rocznik 1995

Spółka OSiR wraz z animatorami świetlicy Chatka Puchatka w Miliczu przygotowali dla dzieci bogaty program na tegroczne ferie zimowe. Prócz zajęć tematycznych, edukacyjno - rozwojowych dla uczestników świetlicy, organizatorzy prowadzić również będą otwarte dla wszystkich chętnych zajęcia na obiekcie krytej pływalni "milickaFALA". Bardzo serdecznie zapraszamy do zapoznania się z tegorocznym terminarzem.

                              PIERWSZY TYDZIEŃ FERII                                                  DRUGI TYDZIEŃ FERII

 Ferie2019 styczen  Ferie2019 luty

Już po raz kolejny w Miliczu odbędzie się Bieg Pamięci Żołnierzy Wyklętych „Tropem Wilczym”. Organizatorzy zapraszają całe rodziny do udziału w VII edycji tego ogólnopolskiego biegu. Uczestnicy milickiej edycji będą mieli do pokonania dystans krajowy 1963m, bądź lokalny, im. ppor. Antoniego Ptaka - 5 km ulicami miasta. Tegoroczna trasa jest jeszcze w trakcie uzgodnień, jednakże możemy zdradzić, iż w bieżącym roku Start i linia Mety zlokalizowane będą w okolicy krytej pływalni "milickaFALA". W obiekcie pływalni natomiast będzie znajdowało się biuro zawodów czynne już od godz. 10:00. Na mecie na biegaczy będzie czekał rozgrzewający posiłek.
W dniu imprezy w biurze zawodów obowiązywała będzie opłata startowa w wysokości 20 zł od uczestnika biegu. Ilość pakietów startowych ograniczona –niebawem pojawi się również regulamin i jeszcze więcej informacji.

plakat Tropem Wilczym Ptak5 2019 4

Planowan trasa biegu na dystansie ogólnopolskim 1963m
Planowan trasa biegu lokalnego, im. ppor. Antoniego Ptaka na dystansie lokalnym 5000m - (link do trasy- 5000m)

Hołd Żołnierzom Wyklętym odda tego dnia w Polsce ponad 75 tys. osób, które staną na starcie biegów „Tropem Wilczym”. Bieg jest częścią obchodów Narodowego Dnia Pamięci Żołnierzy Wyklętych, ustanowionego w 2011 roku

logo poziome plywalnia

Od 07 stycznia br. obowiązują nowe ceny biletów na Krytej Pływalni "milickaFALA". Korzystanie z wszystkich wodnych atrakcji będzie kosztowało o 1 złotówkę więcej. Wprowadzono także dodatkowe bilety wstępu oraz uregulowano system opłat dla podmiotów zewnętrznych prowadzących na naszym obiekcie swoją działalność. W treści regulaminu i cenniku doprecyzowano również  wejścia dla seniorów +70 i opiekunów osób niepełnosprawnych. Ważnym zapisem regulaminu  jest również treść dotycząca obowiązującego stroju kąpielowego zapewniającego respektowanie ogólnoprzyjętych norm obyczajowych.

 stroje2019

Zwiększające się koszty związane z prawidłowym funkcjonowaniem pływalni, w tym wzrost cen za media, spowodowały m.in. zmiany w naszym cenniku – powiedział Jacek Biernat Prezes OSiR Milicz. – Ceny biletów wstępu za korzystanie z wodnych atrakcji są teraz mniej więcej o 1 złotówkę droższe. Wprowadziliśmy również dodatkowe bilety oraz uregulowaliśmy system opłat dla podmiotów zewnętrznych. Pływalnia daje mnóstwo możliwości na płaszczyźnie aktywności ruchowej, jest miejscem szczególnym z niezwykłą atmosferą. Dlatego jeśli lubią Państwo spędzać swój wolny czas pływając lub na wodnych zabawach oraz rekreacyjnie, zapraszamy do wypoczynku na "milickiejFALI".

cennik                                                logofala                                           regulamin icon

logo milicz

logo poziome plywalnia
plywalnia

Logo OK

Logo KOM poziom

GALEN2015

1 baner kajakilogo uzrodla

 ********************

nasze dzialania2
INSTYTUCJE WSPIERAJĄCE

SPORT W GMINIE MILICZ


BSMILICZ

LOGO ARTZBYT

tarczynski d

logo BOSS

logo km maszynybudowlane
Ramayan
ipad

sadzik
zlota waga
lorfarm

milicz na sportowo