BIP

baner badania wody

segregacja odpadow

banerslupy2014

mojapogoda

*******************

aleja gwiazd logo
AMERICAN CARS MANIA
ACM logo2013

banner

 *******************************

KLUBY I STOWARZYSZENIA
Z TERENU GMINY MILICZ

Barycz Miliczbarycz sulow logo plon gadkowice logo

ASMILICZpittbul bizonmilicz

szkolka pilkarska milicz1 ks milicz

MSPDION smecz uks dwojka milicz

*************************

PARTNERZY

pzps logo

logo dzps

 fundacja polska siat

Od 26 grudnia br. uruchomiliśmy dla Państwa lodowisko na milickim Rynku. Jest to kolejna z atrakcji jaką dla lokalnej społeczności przygotował OSiR wraz z Gminą Milicz.

lodowisko11

lodowisko2 lodowisko3

Ceny usług lodowiska utrzymano na podstawie zeszłorocznych stawk tj. dzieci i młodzież szkolna z jednostek, dla których organem prowadzącym jest Gmina Milicz (po okazaniu w biurze obsługi ważnej legitymacji szkolnej) - korzystają za darmo, pozostali za 1 godzinę zapłacą 3,00 zł. W biurze obsługi istnieje również możliwość wypożyczenia łeżew - za które zapłacimy 3,00 zł za 1h. Za usługę ostrzenia łyżew klient zapłaci 10,00 zł. Lodowisko czynne jest codziennie pn-pt w godzinach 15:00 - 20:00 zaś w soboty, niedziele i święta w godzinach 11:00 - 20:00. Z przerwą techniczną każdego dnia w godzinach 14:00 - 15:00.

Od stycznia 2017 roku w godzinach 9:00 - 14:00 z tafli lodowiska mogą korzystać grupy zorganizowane, bądź grupy szkolne w ramach zajęć wf po wcześniejszym dokonaniu rezerwacji tel. 509 203 106, bądz w biurze obsługi lodowiska. Serdecznie zapraszamy.

Tutaj: Zapraszamy do zapoznania się z Regulaminem lodowiska 2016

31 DSCF3886Jedenaścioro uczestników wzięło dziś tj. 10 grudnia 2016r., udział w Pierwszej Zimnej Kąpieli nad Milickim Zalewem. W ten właśnie sposób zawiązał się Milicki Klub Morsów. Dodajmy, iż inicjatorem tej formy relaksu jest radny Rady Miejskiej Milicza - Stanisław Kuśnierz oraz Prezes OSiRu - Jarosław Milian. Wszyscy uczestnicy sobotniej kąpieli najpierw wypełnili deklarację członkowską, następnie przeprowadzili rozgrzewkę, by punktualnie o godz. 12:00 zaczerpnąć po raz pierwszy zimnej kąpieli. Poczynania śmiałków z brzegu milickiego zalewu obserwowali i gratulowali odwagi Burmistrz Gminy Milicz - Piotr Lech, Kierownik Wydziału Oświaty - Dariusz Duszyński oraz Prezes Fundacji Ziemia Milicka - Urszula Kozłowska. Dodajmy, iż wśród samych uczestników milickiego morsowania byli wspomniani wyżej Stanisław Kuśnierz i Jarosław Milian. Po kąpieli Pani Prezes Kozłowska, w imieniu organizatorów zaprosiła uczestników do Pierogarni nad Zalewem, by tam poczęstować ich ciepłym posiłkiem. Organizatorami Pierwszej Zimnej Kąpieli nad Milickim Zalewem była Gmina Milicz, OSiR Sp. z o.o w Miliczu oraz Fundacja Ziemia Milicka.

 

segregacja odpadow
MIASTO MILICZ
          WIOSKI GMINY MILICZ

PDF Small logo                                                    PDF Small logo  

Już w najbliższą sobotę 10 grudnia nad Milickim Zalewem organizowana jest I KĄPIEL MORSÓW. Tym właśnie wydarzeniem chce zainaugurować swoje powstanie Milicki Klub Morsów. Na uczestników kąpieli czeka ciepła niespodzianka. Zapraszamy, Milicki Zalew, 10 grudnia 2016r., godz. 11:30

MKMorsow

logo milicz

logo poziome plywalnia
plywalnia

Logo OK

Logo KOM poziom

GALEN2015

1 baner kajakilogo uzrodla

 ********************

nasze dzialania2
INSTYTUCJE WSPIERAJĄCE

SPORT W GMINIE MILICZ


BSMILICZ

LOGO ARTZBYT

tarczynski d

logo BOSS

logo km maszynybudowlane
Ramayan
ipad

sadzik
zlota waga
lorfarm

milicz na sportowo