BIP

STANDARD MALOLETNICH OSIR2024

baner badania wody

serwis kapielowy logo


segregacja odpadow

banerslupy2014

mojapogoda

*******************

aleja gwiazd logo

giganci siatkowki

banner

 *******************************

KLUBY I STOWARZYSZENIA
Z TERENU GMINY MILICZ

Barycz Miliczbarycz sulow logo plon gadkowice logo

ASMILICZpittbul bizonmilicz

szkolka pilkarska milicz1 ks milicz

MSPDION smecz uks dwojka milicz

*************************

PARTNERZY

pzps logo

logo dzps

 fundacja polska siat

OSiR wspiera WOSP 2015logo poziome plywalnia

Już w najbliższą niedzielę 11 stycznia -  23 FINAŁ Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Gorąco zachęcamy do hojnego wsparcia Orkiestry i Fundacji Jurka Owsiaka. Okazji pewnie nie zabraknie. Będzie można to zrobić również i u nas. Wszystkich ludzi z sercem zapraszamy do KOM-u na finał i potem na milicką pływalnię. Tego dnia, dla tych którzy wsparli zbiórkę i będą mieli przyklejone w widocznym miejscu serduszko mamy w ofercie specjalny "bilet serduszko" z pierwszą godziną za 1 zł. Chcemy w ten sposób Wam Wszystkim podziękować za ofiarność i zaangażowanie.

Do zobaczenia w niedzielę!

osporcie2015Burmistrz Piotr Lech spotkał się 8 stycznia br. z przedstawicielami kilku klubów sportowych z terenu gminy Milicz. Urząd Miejski reprezentowało także dwoje pracowników nowo powstałego wydziału, w którego gestii będzie m.in sport, a Radę Miejską radny Z.Jasiński. Burmistrz przedstawił kilka pomysłów, m.in. powołanie wspólnego klubu lub federacji klubów, które miałyby współną obsługę finansowo-administracyjną, co mocno obniżyłoby koszty funkcjonowania. Tę propozycję, a szczególnie federację przyjęto z ciekawością. Jeden duży klub lub federacja mogłaby bez problemów aplikować o środki nie tylko gminne i powiatowe, ale również wojewódzkie oraz z dużymi szansami Ministerstwa Sportu. Federacja mogłaby również startować w konkursach na środki unijne, także na tzw. projekty twarde, a więc inwestycyjne. Burmistrz mówił także o likwidacji OSiR-u i przekazaniu jego majątku milickiemu gimnazjum oraz w formie użyczenia klubom. Poinformował, że kluby nadal z mienia sportowego będą korzystać bezpłatnie, ponieważ środki na utrzymanie otrzymają ich właściciele i zarządcy w formie dotacji, uniknie się zatem odprowadzania podatku VAT do budżetu państwa (do tej pory OSiR obciążał za to gminę fakturami z 23-procentowym VAT-em). Uzgodniono, że kolejne spotkanie odbędzie się za tydzień, a merytotyczny wydział przygotuje treść porozumienia, które będzie wstępem do rejestracji federacji. Na zakończenie spotkania pracownicy wspomnianego wydziału przypomnieli o zbliżającej się dacie końca składania wniosków na stypendia sportowe, w tym roku jeszcze na starych zasadach, ale od następnego nastąpiłyby zmiany, polegające m.in. na obniżeniu wieku stypendystów czy wykreśleniu zapisu, że uzdolniony sportowiec mieszkający w gminie Milicz musi przynależeć do klubu z terenu Ziemi Milickiej.

W dniu 4 stycznia 2015 (niedziela) o godzinie 10.30 w Hali OSiR-u Miliczu przy ulicy Armii Krajowej 7 rozegrany zostanie III Wojewódzki Turniej Kwalifikacyjny Seniorów. Prawo startu mają zawodniczki i zawodnicy, niezależnie od wieku, reprezentujący odpowiedni poziom sportowy, oprócz mających imienny limit do III Grand Prix Polski Seniorów za miejsca 1-16 na ogólnopolskiej liście rankingowej seniorów/seniorek po II GPP/WTK w sezonie 2014/2015 (Natalia Bajor, Magdalena Szczerkowska, Magdalena Sikorska, Renata Gumula, Daria Łuczakowska, Piotr Chodorski, Michał Bańkosz oraz Nestor Wasylkowski ).

Wszyscy zawodnicy i zawodniczki muszą posiadać aktualne licencje okresowe PZTS, a zawodnicy i zawodniczki w wieku do 23 lat oraz członkowie kadry narodowej muszą ponadto posiadać aktualne orzeczenie lekarskie o zdolności do uprawiania tenisa stołowego, poświadczone w książeczce/karcie zdrowia zawodnika. Zawodnicy i zawodnicy w wieku powyżej 23 lat (z wyjątkiem członków kadry narodowej) muszą przed rozpoczęciem zawodów złożyć pisemne oświadczenie o uczestniczeniu w zawodach na własną odpowiedzialność.
Rozstawienie zawodników w turnieju będzie dokonane na podstawie wojewódzkiej listy rankingowej seniorów/seniorek, opracowanej po II GPP/WTK,a losowanie będzie w przedziałach 3-4, 5-6, 7-8 i dalej do 32 pozycji losowanie czwórkami, a następnie ósemkami.

Zawodnicy z jednego klubu w pierwszej szesnastce powinni być jak najdalej od siebie w ramach przedziału, a na dalszych pozycjach zawodnicy z tego samego klubu nie mogą się spotkać w pierwszej grze.

System turnieju: pucharowy z turniejem pocieszenia o 2 miejsce od tyłu (dla zawodników i zawodniczek, którzy przegrali grę w pierwszej szesnastce turnieju). Zawodnicy i zawodniczki, którzy nie awansowali do najlepszej szesnastki, grają w turnieju pocieszenia o miejsca 17-20.

Do III GP Polski Seniorów awansuje bezpośrednio pierwszych dwóch zawodników i dwie zawodniczki. Pozostali zawodnicy i zawodniczki, uczestniczący w III WTK Seniorów, mają prawo gry w turniejach kwalifikacyjnych do III GP Polski Seniorów. Zgłoszenia i wpisowe (12 złotych) do turnieju przyjmowane będą na 30 minut przed rozpoczęciem gier.

 

O 10:30 w Hali OSiR-u w Miliczu przy ulicy Armii Krajowej 7 zaczął się III Wojewódzki Turniej Kwalifikacyjny Seniorów. Wszystkich sympatyków tenisa stołowego serdecznie zapraszamy do oglądania na żywo turnieju


201501044 201501043
201501041 2015010142

Burmistrz Piotr Lech wraz ze swoim zastępcą Sławomirem Strzeleckim wizytowali dziś obiekty, którymi zarządza gminna spółka OSiR.

201502021 201502022

silka1


Karnet roczny (na chwilę obecną został wycofany ze sprzedaży) 
Karnet kwartalny - 150,00 zł
- styczeń/marzec
- kwiecień/czerwiec
- lipiec/wrzesień
- październik/grudzień
Karnet miesięczny -   60,00 zł
Karnet 2 tygodniowy -   30,00 zł
Bilet wstępu jednodniowy -   10,00

Wszystkie materiały i zdjęcia zawarte na stronie www.osirmilicz.pl są własnością OSiR Sp.z o.o.
CENNIK USŁUG
Przedstawiona oferta cenowa ma charakter informacyjny,
nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art.66 par.1 Kodeksu Cywilnego

DYŻURKA HALA SPORTOWA - tel. 516 048 987
zobacz jakim sprzętem dysponujemy
SIŁOWNIA
 

jm

 

W piątek 12 grudnia 2014r. Rada Nadzorcza spółki OSiR
odwowała z funkcji prezesa Sławomira Jachimowskiego
i powołała w to miejsce Jarosława Miliana.

logo milicz

 logo poziome plywalnia

plywalnia

Logo OK

pgk dolina baryczy logo

 ****************************

TV pow mil

Aktywnie po dolinie Baryczy

 

autobus iskra3

 

GALEN2015

nasze dzialania2
INSTYTUCJE WSPIERAJĄCE

SPORT W GMINIE MILICZ

BSMILICZ

NADLESNICTWO MILICZ LOGOTYP
logo ARTZBYT Milicz
tarczynski d
logo BOSS
logo km maszynybudowlane
ipad
sadzikdajczman rowery
1 baner kajaki

logo uzrodla
milicz na sportowo