BIP

baner badania wody

segregacja odpadow

banerslupy2014

mojapogoda

*******************

aleja gwiazd logo
AMERICAN CARS MANIA
ACM logo2013

banner

 *******************************

KLUBY I STOWARZYSZENIA
Z TERENU GMINY MILICZ

Barycz Miliczbarycz sulow logo plon gadkowice logo

ASMILICZpittbul bizonmilicz

szkolka pilkarska milicz1 ks milicz

MSPDION smecz uks dwojka milicz

*************************

PARTNERZY

pzps logo

logo dzps

 fundacja polska siat

W dniu dzisiejszym tj, 28 kwietnia br. w wyniku przeprowadzenia pierwszego nieograniczonego przetargu ustnego w formie licytacji, dokonano sprzedaży jednej z nieruchomości gruntowej- zabudowanej na terenie Kąpieliska Karłów. Na cztery inne nieruchomości i ogłoszone przetargi nikt nie wpłacił wadium, tym samym nie było ofert kupna. Nowym właścieliem jednego z domków wypoczynkowych dziś zostało małżeństwo z Wrocławia, oferując podczas jawnej licytacji najwyższą cenę zakupu. Tym akcentem Likwidator - Jarosław Milian rozpoczął procedurę sprzedaży nieruchomości, której celem jest przede wszystkim spłata części zobowiązań spółki. W niedalekiej przyszłości Likwidator spółki ponownie ogłosi nieruchomości do sprzedaży, które dziś nie zostały sprzedane.

20160428 095806

Po wykonaniu prac melioracyjnych na terenie Kąpieliska Karłów przystąpiliśmy do prac pielęgnacyjnych. Na obiekcie widzimy już postęp prac. Wraz z nastaniem wiosny  pracownicy zadbali również i o to by boisko wielofunkcyjne trawiaste w bieżącym roku było naprawce dobrze przygotowane. Cały teren zieleni wysypano nawozem. Po kilku deszczowych dniach dokonano już pierwszyego koszenia- efekt ... widok zrobił na nas wszystkich ogromne wrażenie. Oceńcie Państwo sami.

FOT4C88FOT8122
FOTD1F4

Już niebawem zaczniemy czyścić betonową nieckę basenu. Obecnie naprawiane są zejścia i schodki. Uzupełniamy ubytki kafelek i remontujemy balustrady, tak by z chwilą kiedy będzie już niecka napełniona wodą można było bezpiecznie zejść do basenu. Napuszczanie wody planujemy rozpocząć w połowie maja. Do tego czasu musimy uporać się z wszystkimi ubytkami w podłożu i raz jeszcze dokładnie wyczyścić nieckę z zalegającego osadu. Zakres prac i terminy są określone, pozostaje wyczekiwanie na decyzję co do dalszego funkcjonowania i być może dofinansowania by obiekt Kąpieliska Karłów znów był perełką jak 30-40 lat temu.

PRZETARG USTNY NIEOGRANICZONY NA SPRZEDAŻ NIERUCHOMOŚCI GRUNTOWEJ ZABUDOWANEJ

LIKWIDATOR
OŚRODKA SPORTU I REKREACJI sp. z o.o. w LIKWIDACJI

Ogłasza publiczny przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż nieruchomości gruntowej zabudowanej położonej w Miliczu, stanowiącej własność Ośrodka Sportu i Rekreacji sp. z o.o. w Miliczu
księga wieczysta nr WR1M 00027796/3, oznaczonej w katastrze nieruchomości jako działki:

czytaj dalej

mistrzostwa 2016

Prawie 250 startujących, ponad 500 startów – zakończyły się właśnie największe zawody sportowe w historii naszej pływalni. Gościliśmy zawodników m.in. z Wrocławia, Oleśnicy, Ostrowa Wielkopolskiego, Krotoszyna, Orpiszewa, Trzebnicy, Wiszni Małej, Krośnic i oczywiście Milicza.

Zacięta sportowa rywalizacja, dyplomy, puchary, medale… Radość ze zwycięstwa i startu w tej wspaniałej imprezie sportowej – to wszystko było dzisiaj Waszym udziałem. Dziękujemy za Wasz sportowy wkład w to wydarzenie i zapraszamy za rok.

Oficjalne wyniki
Szersza relacja fotograficzna na stronie: http://milickafala.pl/

Mimo, iż to dopiero połowa marca, do sezonu letniego jeszcze dość sporo czasu, kierownictwo spółki OSiR juz podejmuje decyzje i działania zmierzające do przygotowania obiektu sportowo-rekreacyjnego na terenie Kąpieliska Karłów i poprawy funkcjonowalności.

row7777Pod koniec zeszłego roku przywieziono kilka wywrotek ziemi do uzupełnienia braków i dokonania niwelacji terenu na boisku trawiastym. Zamiarem tych działań jest przygotowania terenu, dosianie trawy i wytyczenie boiska piłkarskiego dla potrzeb korzystających tu klubów. Kolejnym zadaniem, które juz podjęlismy jest wyczyszczenie rowu odprowadzajacego wodę z niecki basenu. Czynność ta musi byc wykonana w tym okresie, by zalegająca w niecce woda zeszła do zera. Dopiero wówczas z poczatkiem kwietnia bedzie można wejść na teren niecki i wyczyścic pozostalosci w najgłebszym miejscu. Przy pomocy Nadleśnictwa Milicz niebawem dokonane zostaną równiez czynnosci pielegnacyjne drzewostanu na terenie obiektu, tak by nic nie stwarzało zagrozen dla przybywajacych i korzystajacych tam osob.
walowanie row10

logo milicz

logo poziome plywalnia
plywalnia

Logo OK

Logo KOM poziom

GALEN2015

1 baner kajakilogo uzrodla

 ********************

nasze dzialania2
INSTYTUCJE WSPIERAJĄCE

SPORT W GMINIE MILICZ


BSMILICZ

LOGO ARTZBYT

tarczynski d

logo BOSS

logo km maszynybudowlane
Ramayan
ipad

sadzik
zlota waga
lorfarm

milicz na sportowo