BIP

baner badania wody

segregacja odpadow

banerslupy2014

mojapogoda

*******************

aleja gwiazd logo
AMERICAN CARS MANIA
ACM logo2013

banner

 *******************************

KLUBY I STOWARZYSZENIA
Z TERENU GMINY MILICZ

Barycz Miliczbarycz sulow logo plon gadkowice logo

ASMILICZpittbul bizonmilicz

szkolka pilkarska milicz1 ks milicz

MSPDION smecz uks dwojka milicz

*************************

PARTNERZY

pzps logo

logo dzps

 fundacja polska siat

W dniu dzisiejszym została podpisana umowa na wykonanie kompletnej dokumentacji projektowej budowy sieci wodociągowej z przyłączami wodociągowymi do wszystkich działek rekreacyjnych na terenie kąpieliska Karłów.

Projekt ten ma zostać wykonany do końca pierwszego kwartału 2020 roku i będzie współfinansowany przez właścicieli domków letniskowych. Z nowej sieci wodociągowej będzie można korzystać przez cały rok, również zimną, co było do chwili obecnej niemożliwe. Inwestycja spowoduje, iż zakończą się problemy z ciągłymi awariami, których koszty pokrywał OSiR.wejscie gwne na OSIR

remont niecki1

Nowa sieć wodociągowa będzie doprowadzona również do brodzików i zjeżdżalni, które mają zostać wyremontowane wiosną przyszłego roku. To kolejny etap prac związanych z modernizacją kąpieliska na Karłowie. Na początku roku zostały ustalone warunki przyłącza gazowego co pozwoli na likwidację starej kotłowni. Został już rozstrzygnięty przetarg ogłoszony przez Tauron Dystrybucja na całkowicie nową sieć energetyczną (stara ma już 50 lat!) wraz z nową siecią do wszystkich nieruchomości zostanie doprowadzony internet światłowodowy. Inwestycja ta w całości zostanie pokryta przez Tauronu. Starostwo Powiatowe wyraziło już zgodę na rozbiórkę zrujnowanych budynków portierni i kiosku, które to od lat niewykorzystywane odstraszały swoim widokiem. Rozebrane zostały płoty oplecione drutem kolczastym i zardzewiały pomost. Podczas prac związanych z modernizacją sieci energetycznej zostaną wymienione lampy oświetleniowe wokół kąpieliska. Są już wstępne wyceny remontu zjeżdżalni i brodzika.
Rok 2019 i 2020 jest pierwszy etapem modernizacji popadającego od 20 lat w ruinę kąpieliska. Jeżeli wykonawcy poszczególnych inwestycji przeprowadzą prace szybko i bezproblemowo, to być może już w nadchodzącym sezonie kąpielisko ponownie będzie udostępnione mieszkańcom Milicza i odwiedzającym nasze miasto turystom.

sezon2012

 

Dobiega końca montaż odnowionych karpi w ramach Kolorowego Szlaku Karpia. Wraz z Partnerstwo dla Doliny Baryczy zapraszamy na Kolorowy Szlak Karpia po Dolinie Baryczy. Karpie, które w Dolinie Baryczy powstały z inspiracji najmłodszych mieszkańców przypominają kolorowe dzieła sztuki i wyznaczają unikatowy szlak po najważniejszych atrakcjach regionu. Łącznie na obszarze 8 gmin znajdzie się 30 karpi, z czego aż 12 na terenie gminy Milicz: Hotel Naturum, Rynek w Sułowie, Zalew w Miliczu, KOM - niech się kręci, Dom Drzewa, Restauracja Grabownica, Przystań Kajakowa Milicz (w zarządzie OSiR Milicz), W Starym Młynie Restauracja, Akwarium w Miliczu, Kościół św. Andrzeja Boboli, Ostoja konika Polskiego w Miliczu, Pałac i Park Maltzanów w Miliczu.

szlak karpia2

Zapraszamy również do udziału w grze terenowej polegającej na poszukiwaniu kolorowych figur karpia i zbierania pieczątek. Mapki oraz szczegółowe informacje gdzie zdobyć pieczątkę można znaleźć w opisach lokalizacji na: www.kolorowyszlakkarpia.barycz.pl

 

Zarząd Ośrodka Sportu i Rekreacji sp. z o.o. w Miliczu jako zarządca administracyjny obiektu krytej pływalni "milickaFALA" pragnie przypomnieć o akcji edukacyjnej pt. „Przed i po - dbaj o higienę osobistą i czystość wody na basenie”.

przed i po2019


Akcja ma na celu podniesienie świadomości zarówno uczniów jak i członków ich rodzin w zakresie dbałości o higienę osobistą oraz zagrożeń, jakie mogą nieść ze sobą nieprawidłowe nawyki higieniczne. Kluczowym elementem działań jest uświadomienie osobom korzystającym z naszego obiektu, że mycie ciała zarówno przed, jak i po skorzystaniu z kąpieli w basenie nie jest tylko zbędnym obowiązkiem, a czynnością, która ma ogromny wpływ na jakość wody w nieckach basenowych, a tym samym na bezpieczeństwo zdrowotne wszystkich użytkowników obiektu.
W związku z powyższym serdecznie zapraszamy do włączenia się i propagowania dobrych nawyków higienicznych.

 

Przetarg nr III / B / 2019

WYCIĄG Z OGŁOSZENIA O III PRZETARGU USTNYM NIEOGRANICZONYM NA SPRZEDAŻ
NIERUCHOMOŚCI GRUNTOWEJ ZABUDOWANEJ POŁOŻONEJ W MILICZU

1) działka nr 38/2 AM 31 o powierzchni 0,0488 ha

obraz024

 Zarząd
Ośrodka Sportu i Rekreacji sp. z o.o. w Miliczu

ogłasza III publiczny przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż nieruchomości gruntowej zabudowanej położonej w Miliczu, przy ul. Wesołej, stanowiącej własność Ośrodka Sportu i Rekreacji sp. z o.o. w Miliczu, księga wieczysta wspólna KW Nr WR1M/00027796/3 oznaczonej w katastrze nieruchomości jako:

1) działka nr 38/2 AM 31 o powierzchni 0,0488 ha obręb Milicz

Zgodnie z miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego przedmiotowa działka przeznaczona jest pod zabudowę sportowo-rekreacyjną wolnostojącą. Obszar rekreacji i wypoczynku, mając również na uwadze aktualny sposób użytkowania – jest to teren zabudowy usług i turystyki (teren oznaczono symbolem 2 UT)

Przetarg odbędzie się dnia 5 listopada 2019r. o godz. 9:00
w obiekcie Krytej Pływalni „milickaFALA” 56-300 Milicz,
ul. Kombatantów 3
w pomieszczeniu Zarządu Spółki na I piętrze
należącym do
Ośrodka Sportu i Rekreacji Sp. z o.o. w Miliczu,
ul. Powstańców Wielkopolskich 5

Cena wywoławcza wynosi 87.200,00 zł + 23% podatku VAT

Ogłoszenie o III przetargu zostało podane do wiadomości publicznej poprzez wywieszenie na tablicy ogłoszeń w obiekcie Krytej Pływalni „milickaFALA” należącym do
Ośrodka Sportu i Rekreacji Sp. z o.o. w Miliczu, ul. Powstańców Wielkopolskich 5, oraz na stronach internetowych www.osirmilicz.pl

Szczegółowe informacje dotyczące niniejszego przetargu można uzyskać w siedzibie biura Zarządu mieszczącego się na I piętrze obiektu Krytej Pływalni „milickaFALA” należącego do Ośrodka Sportu i Rekreacji Sp. z o.o. w Miliczu w godzinach 9:00 – 15:00

Milicz, dnia 10 października 2019r.

W czwartek 17 października br. wszyscy klienci Krytej Pływalni "milickaFALA", będą mogli skorzystać z BEZPŁATNYCH KONSULTACJI DIETETYCZNYCH. Pani mgr Ewelina Duda swoje konsultacje z Państwem przeprowadzi w holu pływalni w godz. 16:00-21:00. Bardzo serdecznie zapraszamy.

dietetyk1

logo milicz

logo poziome plywalnia
plywalnia

Logo OK

Logo KOM poziom

GALEN2015

1 baner kajakilogo uzrodla

 ********************

nasze dzialania2
INSTYTUCJE WSPIERAJĄCE

SPORT W GMINIE MILICZ


BSMILICZ

LOGO ARTZBYT

tarczynski d

logo BOSS

logo km maszynybudowlane
Ramayan
ipad

sadzik
zlota waga
lorfarm

milicz na sportowo