BIP

baner badania wody

segregacja odpadow

banerslupy2014

mojapogoda

*******************

aleja gwiazd logo
AMERICAN CARS MANIA
ACM logo2013

banner

 *******************************

KLUBY I STOWARZYSZENIA
Z TERENU GMINY MILICZ

Barycz Miliczbarycz sulow logo plon gadkowice logo

ASMILICZpittbul bizonmilicz

szkolka pilkarska milicz1 ks milicz

MSPDION smecz uks dwojka milicz

*************************

PARTNERZY

pzps logo

logo dzps

 fundacja polska siat

OŚRODEK SPORTU I REKREACJI Sp. z o.o. w Miliczu
rozpoczyna akcję informacyjną pod nazwą:

„Kliencie! Myj się przed wejściem do basenu!”

 plywalnia zasady

Akcja ta ma na celu podniesienie świadomości użytkowników naszych obiektów, jak ważne jest dbanie o prawidłową higienę osobistą podczas korzystania z basenów i saun, a także zwrócenie uwagi na zagrożenia jakie niesie ze sobą jej nieprzestrzeganie.
ZAPRASZAMY WSZYSTKICH KLIENTÓW DO WSPÓLNEGO DBANIA O CZYSTOŚĆ I JAKOŚĆ WODY W NASZYCH OBIEKTACH!

Miło nam zakomunikować, iż przerwa technologiczna na obiekcie pływalni w Miliczu dobiega już końca. W jej trakcie obsługa gruntownie zabrała się za czyszczenie i porządek na obiekcie. Zgodnie z zaleceniem inspektora sanitarnego usunięto zaciek na ścianie hali basenowej. Dokonano przeglądu serwisu wentylacji, wyczyszczono ślizg zjeżdżalni, gruntownie została wyczyszczona hala basenowa i cała zjeżdżalnia. Została również wymieniona woda z niecce rekreacyjnej i do czasu otrzymania pozytywnych wyników badań mikrobilogicznych niecka ta pozostanie zamknięta. Jednakże otwieramy już pływalnię dla Państwa z dostępnością niecki sportowej, sali fitness wraz z siłownią od 2 września od godz. 14:00. Zapraszamy

1 czynne plywalnia2019 99
2 czynne witaj szkolo

 

Ruszyły zapisy na kolejną już VII edycję Biegu Karpia 2019r. W bieżącym roku trasa promuje walory turystyczne Milicza i całej Doliny Baryczy. Tegoroczną imprezę obsługuje DataSport, już uruchomiliśmy system zapisów!!! Zapraszamy do uczestnictwa w imprezie biegowej w ramach Dni Karpia 2019r. Wiecej informacji na stronie facebook

 - Tutaj ZAPOZNAJ SIĘ Z REGULAMINEM BIEGU -

 - TUTAJ ZGŁOSISZ SWÓJ UDZIAŁ W IMPREZIE -

1 BK 2019
1 BK 2019 trasa

 

piana party2019Już jutro 15 sierpnia br. na naszym obiekcie odbędzie się PIANA PARTY, wyśmienita zabawa i dobra muzyka. Niestety po tym wydarzeniu nastąpi dwutygodniowa przerwa technologiczna, podczas której pływalnia będzie zamknięta. Od 19 sierpnia w okresie od poniedziałku do piątku czynne natomiast pozostają jedynie sala fitness i siłownia.

Komunikat z dnia 12 kwietnia 2019r.

Informujemy, iż w bieżącym roku na terenie Kąpieliska Karłów nie będzie funkcjonowało okazjonalnie wykorzystywane miejsce do kąpieli. Właściciel Spółki wraz z Zarządem podjęli decyzję o przygotowaniu dokumentacji i terenu pod przyszłą inwestycję polegającą na modernizacji terenu kompleksu Kąpieliska Karłów. Wszystkich chętnych i spragnionych wodnych atrakcji zapraszamy do korzystania z usług krytej pływalni "milickaFALA", która będzie czynna do 15 sierpnia br w dniach i godzinach (pn-pt 13:00-21:00 oraz sobota, niedziela i święta od 9:00-21:00). 

WAKACJE2019 3

 

logo milicz

logo poziome plywalnia
plywalnia

Logo OK

Logo KOM poziom

GALEN2015

1 baner kajakilogo uzrodla

 ********************

nasze dzialania2
INSTYTUCJE WSPIERAJĄCE

SPORT W GMINIE MILICZ


BSMILICZ

LOGO ARTZBYT

tarczynski d

logo BOSS

logo km maszynybudowlane
Ramayan
ipad

sadzik
zlota waga
lorfarm

milicz na sportowo