BIP

baner badania wody

segregacja odpadow

banerslupy2014

mojapogoda

*******************

aleja gwiazd logo
AMERICAN CARS MANIA
ACM logo2013

banner

 *******************************

KLUBY I STOWARZYSZENIA
Z TERENU GMINY MILICZ

Barycz Miliczbarycz sulow logo plon gadkowice logo

ASMILICZpittbul bizonmilicz

szkolka pilkarska milicz1 ks milicz

MSPDION smecz uks dwojka milicz

*************************

PARTNERZY

pzps logo

logo dzps

 fundacja polska siat

logo nurkowanie LoveToDive
CENTRUM NURKOWE PADI - „Witam w Centrum Nurkowym LoveToDive, gdzie mamy profesjonalne podejście do nurkowania i radosne podejście do życia. Szkolimy nurków na wszystkich poziomach - od początkujących do zawodowych. 17 lat doświadczenia w nurkowaniu to gwarancja satysfakcji, bezpieczeństwa oraz wspaniałej zabawy".

Nurkujesz? Jeszcze nie.... zapraszamy na "milickaFALA". Nawiązaliśmy współpracę z jednym z największych centrum nurkowym w Polsce - LoveToDive. Już teraz możesz zacząc wspaniała przygodę życia. Niebawem więcej szczegółów.  Oficjalna strona https://lovetodive.pl/

 lovetodive1

Autoryzacja PADI 5 star IDC Dive Center #25121

Szkoła lovetodive = 5 star IDC Dive Center
1. Największa i najlepsza szkoła nurkowania w Łodzi i/lub w Polsce.
2. Najwyższy rating PADI i Centrum szkoleniowe instruktorów nurkowania.
3. Miejsce wyjątkowe dzięki Kadrze i klientom bo stawiamy na jakość.
4. Nagrody Elite Instructor od lat + opinie Klientów na Google i FB
Cel to 4 Centra: Wrocław, Warszawa, Kraków, Poznań
Dołącz do Nas! Ucz się z Nami

Pozostał już tylko tydzień do STARTU ogólnopolskiej VII edycji biegu pamięci Żołnierzy Wyklętych - Tropem Wilczym. Lista uczestników milickiej imprezy z dnia na dzień wydłuża się. Jest Was już ponad setka. W imieniu organizatorów cieszymy sie z faktu, iż będziemy gościć biegaczy nie tylko z terenu samego powiatu milickiego. Godnie uczcijmy walczących o wolną Polskę. Zapraszamy 3 marca - biuro zawodów na terenie krytej plywalni "milickaFALA" w Miliczu, ul. Kombatantów 3. Organy administracyjne i odpowiednie służby, pozytywnie zaopiniowały trasę tegorocznej imprezy. Numery startowe są już gotowe, pozostaje nam już tylko wyczekiwać medali i koszulek, kompletowanie pakietów startowych i ruszamy.

ZAPISZ SIĘ JESZCZE DO BIEGU
(kliknij w poniższy banerek)

banerTW2019 2

Miło nam również zakomunikować, iż do organizacji biegu włączyła się jedna z milickich firm - ART Zbyt Milicz, Dziekujemy.

logo ART ZBYT2019

 

07 DSC 0142To właśnie dziś jest ten szczególny dzień... 3 latka obchodzi właśnie świetlica środowiskowa Chatka Puchatka w Miliczu. Punktualnie o godz. 13 w sali fitness krytej pływalni milickaFALA pojawili się goście specjalni. Ku zaskoczeniu prowadzących animacje sportowe w ramach ferii z OSiRem i Chatką Puchatką w progu sali z tortem, kwiatami i życzeniami dla jubilatów zjawili się Burmistrz Milicza - Piotr Lech wraz z małżonką Bożeną, Pani Prezes PGK "Dolina Baryczy" - Sabina Misiak wraz z małżonkiem Dawidem oraz Prezes OSiR Milicz - Jacek Biernat.

01 DSC 0134 02 DSC 0135 05 DSC 0140 08 DSC 0146 09 DSC 0147 10 DSC 0148

Co nas czeka w drugim tygodniu? Oczywiście moc atrakcji i zabawy na całego. Animatorzy świetlicy środowiskowej Chatka Puchatka wraz z OSiRem zorganizują dla wszystkich chętnych amatorów pływania w godz. 12:00 - 15:00 animacje w wodzie we wtorek i czwartek. W czwartek również (7 lutego) gościć będziemy na milickiej FALI miłośników zapasów, a w sobotę (9 lutego) salę fitness opanują tenisiści stołowi. Oj... będzie się działo, zapraszamy!!!

1 turniej ferie zapasy2019 1 turniej ferie tenis2019

logo milicz

logo poziome plywalnia
plywalnia

Logo OK

Logo KOM poziom

GALEN2015

1 baner kajakilogo uzrodla

 ********************

nasze dzialania2
INSTYTUCJE WSPIERAJĄCE

SPORT W GMINIE MILICZ


BSMILICZ

LOGO ARTZBYT

tarczynski d

logo BOSS

logo km maszynybudowlane
Ramayan
ipad

sadzik
zlota waga
lorfarm

milicz na sportowo