BIP

baner badania wody

serwis kapielowy logo


segregacja odpadow

banerslupy2014

mojapogoda

*******************

aleja gwiazd logo

giganci siatkowki

banner

 *******************************

KLUBY I STOWARZYSZENIA
Z TERENU GMINY MILICZ

Barycz Miliczbarycz sulow logo plon gadkowice logo

ASMILICZpittbul bizonmilicz

szkolka pilkarska milicz1 ks milicz

MSPDION smecz uks dwojka milicz

*************************

PARTNERZY

pzps logo

logo dzps

 fundacja polska siat

Zarząd Spółki OSiR Milicz, zaprasza do złożenia ofert cenowych na:

"Przeprowadzenie badania i ocena sprawozdania finansowego za rok 2019
oraz przedstawienie pisemnej opinii wraz z raportem
zgodnie z wymogami ustawy o rachunkowości z dnia 29 września 1994 r. (Dz.U.2019 poz. 351)"

<kliknij w baner / pobierz dokument>

audyt 2020Termin składania oferty mija 28 lutego 2020r. do godz. 14:00
email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Miło nam zakomunikować, iż otrzymaliśmy decyzje podziału geodezyjnego terenu Alei Dębowej na terenie Kąpieliska Karłów.
Zainteresowane osoby kierujemy do pobrania mapki wraz z dokumentacją klikając w poniższy link.

DECYZJA O PODZIALE GEODEZYJNYM
ALEJA DĘBOWA - KARŁÓW 2020

baner2020TW

Antoni Ptak2Już po raz kolejny w Miliczu, odbędzie się Bieg Pamięci Żołnierzy Wyklętych „Tropem Wilczym”. Organizatorzy zapraszają całe rodziny do udziału w VIII edycji biegu. Uczestnicy będą mieli do pokonania dystans krajowy 1963m, oraz lokalny 5 km. Na mecie na biegaczy będzie czekał rozgrzewający posiłek.

Bieg lokalny na dystansie 5000 m nosi imię ppor. Antoniego Ptaka, miliczanina, weterana walk o Wolność i Niepodległość Ojczyzny. /sylwetka ppor. Antoniego Ptaka/
– Zapisy przyjmujemy internetowo do 23 lutego 2020r. lub do limitu zgłoszeń. W dniu imprezy w biurze zawodów o wyznaczonych godzinach należy dokonać opłaty startowej w wysokości 40,00 zł od uczestnika biegu. Ilość pakietów startowych ograniczona – / zapoznaj się z treścią regulaminu imprezy/

baner2020TW- kliknij w banerek -

Planowan trasa biegu na dystansie ogólnopolskim 1963m
Planowan trasa biegu lokalnego, im. ppor. Antoniego Ptaka na dystansie lokalnym 5000m

ZAPISZ SIEW 2011 r. dzień 1 marca został ustanowiony świętem państwowym – Narodowym Dniem Pamięci „Żołnierzy Wyklętych”. Jest to święto, honorujące i upamiętniające żołnierzy polskiego podziemia antykomunistycznego i antysowieckiego działającego w latach 1944 – 1963 w obrębie przedwojennych granic RP.
W 2013 grupa pasjonatów i działaczy społecznych postanowiła zorganizować „Tropem Wilczym. Bieg Pamięci Żołnierzy Wyklętych” w lesie koło Zalewu Zegrzyńskiego. Pierwsza edycja biegu miała charakter survivalowy, a wzięło w niej udział ok. 50 uczestników. Rok później, dzięki wielkiemu zaangażowaniu ludzi z Fundacji Wolność i Demokracja, która organizuje go do dzisiaj, bieg zaczął nabierać rozpędu i został przeniesiony w miejsce znane z późniejszych edycji w Warszawie – Park Skaryszewski. Pobiegło wtedy 1500 biegaczy! Od 2015 bieg ma charakter ogólnopolski i na stałe wpisuje się w kalendarz wydarzeń biegowych.

PLAKAT3 TW2020

Morsowanie, stało się ostanimi czasy hitem sezonu zimowego wśród aktywnych. Nic więc dziwnego, że pojawiają się imprezy towarzyszące. W naszym przypadku mowa o I Biegu Morsa 2020, który zorganizował we współpracy Ośrodek Sportu i Rekreacji sp.z o.o. w Miliczu z Milickiem Klubem Morsa. W miniony sobotni pochmurny dzień 18 stycznia br. na terenie milickiego Zalewu, przeprowadzono pierwszą edycję Biegu Morsa. Ku uciesze organizatorów i samych uczestników, w zawodach wystartowało aż 101 pełnoletnich "morsów" i 36 w kategorii dzieci. Co również istotne, był to bieg w szczytnym celu. Podczas imprezy kwestowano zbiórkę pienięzną na rzecz Patryka Radwańskiego z Wrocławia, który choruje na rdzeniowy zanik mięśni SMA.

Lokalny, rodzinny bieg wokół zalewu na dystansie ok 1300 m zakończyła wspólna zimna kąpiel uczestników. Dopisali sami uczestnicy i atmosfera którą stworzyli. Jak na morsów przystało wręczenie nagród dla zwycięzców biegu oraz upominków odbyło się podczas kąpieli w wodzie. Reasumując, udana inauguracja sezonu sportowo-rekreacyjnego 2020 dla OSiRu i pozytywny oddżwięk uczestników,  "iż samo miejsce jak i impreza ma potencjał,mamy nadzieję, że wydarzenie się przyjęło i będzie kontynuowane." Do zobaczenia.

Relacja fotograficzna i filmik na stronie facebook

https://pl-pl.facebook.com/DolinaBaryczyKrainaMozliwosci/videos/525820971369999/

 

Od dzisiaj obowiązuje nowy cennik i regulamin usług na obiekcie krytej pływalni "milickaFALA".

nowy cennik2020

POBIERZ NOWY CENNIK I REGULAMIN

CENNIK2 logo REGULAMIN2 logo

logo milicz

logo poziome plywalnia
plywalnia

Logo OK

GALEN2015

1 baner kajakilogo uzrodla

 ********************

nasze dzialania2
INSTYTUCJE WSPIERAJĄCE

SPORT W GMINIE MILICZ


BSMILICZ

logo ARTZBYT Milicz

tarczynski d

logo BOSS

logo km maszynybudowlane
ipad
sadzik

milicz na sportowo