BIP

baner badania wody

segregacja odpadow

banerslupy2014

mojapogoda

*******************

aleja gwiazd logo
AMERICAN CARS MANIA
ACM logo2013

banner

 *******************************

KLUBY I STOWARZYSZENIA
Z TERENU GMINY MILICZ

Barycz Miliczbarycz sulow logo plon gadkowice logo

ASMILICZpittbul bizonmilicz

szkolka pilkarska milicz1 ks milicz

MSPDION smecz uks dwojka milicz

*************************

PARTNERZY

pzps logo

logo dzps

 fundacja polska siat

Dzień dobry,

Informacja dotyczy dzierżawców nieruchomości gruntowych Alei Dębowej na terenie Kąpieliska Karłów w Miliczu. W dniu dzisiejszym otrzymaliśmy dokumentację (operaty szacunkowe) Państwa nieruchomości. Tym samym w niedługim okresie będziemy przystępować do procedury przetargowej. Ci z Państwa, którzy nie uzgodnili jeszcze warunków przyłacza wodnego, proszeni są o kontakt z projektantem pod numerem telefonu 501 710 038 - Pan Igor Zamirski. Wszelkich pozostałych, niezbędnych informacji udzielą Państwu nasi pracownicy zdalnie kontaktując się z nimi pod wskazanymi poniżej numerami kontaktowymi:

BIURO ADMINISTRACJI – tel. 516 048 988

KASA PŁYWALNI / PLAC MANEWROWY WORD
(doładowanie KARNETÓW) – tel. 509 462 875
wszystkie telefony odbieramy w dni powszednie
w godz. 9:00 – 13:00
kontakt email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

W dniu 4 kwietnia 2020r. (sobota) godz. 10:00 jesli będą sprzyjały warunki atmosferyczne,
planujemy odkręcenie sieci wodociągowej na w/w terenie.

Prezes Zarządu
Jacek Biernat

Obraz 012

Informujemy, iż zgodnie z opracowanym przez Tauron Dystrybucja SA projektem kablowego przyłącza energetycznego dla zasilania działek rekreacyjnych na terenie kąpieliska Karłów, rozpoczęły się prace związane z budową nowych przyłączy. Firma ITEL z Krotoszyna wykona je w ciągu najbliższych trzech miesięcy. Za chwile również, na plac budowy wejdzie firma układająca sieć światłowodu do Państwa posesji. Jak już wcześniej wspomniano w trakcie realizacji jest już projekt nowej sieci wodociągowej. Być może w tym roku uda się przeprowadzić i tą inwestycję. Coś co zajmowało poprzednim władzom spółki ich całe kadencje, przy chęci i zaangażowaniu wszystkich stron widzimy, iż cel można osiągnać dużo szybciej.

itel1 itel2

itel3 itel4

Szanowni Państwo

W związku z sytuacją występowania w naszym kraju koronawirusa SARS-Cov-2, który wywołuje chorobę o nazwie COVID-19 oraz zaleceniem Państwowej Inspekcji Sanitarnej, w trosce o bezpieczeństwo i zdrowie nas wszystkich, uprzejmie prosimy o odpowiedzialne ograniczenie załatwiania spraw administracyjnych w naszej placówce do niezbędnego minimum.
Deklarujemy jako podmiot odpowiedzialny – OSiR sp. z o.o. MILICZ, przestrzegający i stosujący się do wytycznych służb sanitarnych w zakresie kwarantanny i zasad higieny, iż podjęliśmy decyzje o wprowadzenie profilaktycznych działań w zakresie ograniczenia prac administracyjnych zdalnie i ograniczenia działalności obiektów sportowych należących do Spółki.
Tym samym zwracamy się z prośbą, iż w miarę możliwości wszystkie sprawy można załatwić w formie elektronicznej lub poprzez kontakt telefoniczny.
Przypominamy, iż najdogodniejszą formą kontaktu z naszym przedstawicielem uzyskają Państwo dzwoniąc na wskazane poniżej numery telefonów kontaktowych, bądź pisząc na adres email:

BIURO ADMINISTRACJI – tel. 516 048 988

 KASA PŁYWALNI / PLAC MANEWROWY WORD
(doładowanie KARNETÓW) – tel. 509 462 875
wszystkie telefony odbieramy w dni powszednie
w godz. 9:00 – 13:00
kontakt email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Zarząd Spółki OSiR Milicz, zaprasza do złożenia ofert cenowych na:

"Przeprowadzenie badania i ocena sprawozdania finansowego za rok 2019
oraz przedstawienie pisemnej opinii wraz z raportem
zgodnie z wymogami ustawy o rachunkowości z dnia 29 września 1994 r. (Dz.U.2019 poz. 351)"

<kliknij w baner / pobierz dokument>

audyt 2020Termin składania oferty mija 28 lutego 2020r. do godz. 14:00
email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Miło nam zakomunikować, iż otrzymaliśmy decyzje podziału geodezyjnego terenu Alei Dębowej na terenie Kąpieliska Karłów.
Zainteresowane osoby kierujemy do pobrania mapki wraz z dokumentacją klikając w poniższy link.

DECYZJA O PODZIALE GEODEZYJNYM
ALEJA DĘBOWA - KARŁÓW 2020

baner2020TW

Antoni Ptak2Już po raz kolejny w Miliczu, odbędzie się Bieg Pamięci Żołnierzy Wyklętych „Tropem Wilczym”. Organizatorzy zapraszają całe rodziny do udziału w VIII edycji biegu. Uczestnicy będą mieli do pokonania dystans krajowy 1963m, oraz lokalny 5 km. Na mecie na biegaczy będzie czekał rozgrzewający posiłek.

Bieg lokalny na dystansie 5000 m nosi imię ppor. Antoniego Ptaka, miliczanina, weterana walk o Wolność i Niepodległość Ojczyzny. /sylwetka ppor. Antoniego Ptaka/
– Zapisy przyjmujemy internetowo do 23 lutego 2020r. lub do limitu zgłoszeń. W dniu imprezy w biurze zawodów o wyznaczonych godzinach należy dokonać opłaty startowej w wysokości 40,00 zł od uczestnika biegu. Ilość pakietów startowych ograniczona – / zapoznaj się z treścią regulaminu imprezy/

baner2020TW- kliknij w banerek -

Planowan trasa biegu na dystansie ogólnopolskim 1963m
Planowan trasa biegu lokalnego, im. ppor. Antoniego Ptaka na dystansie lokalnym 5000m

ZAPISZ SIEW 2011 r. dzień 1 marca został ustanowiony świętem państwowym – Narodowym Dniem Pamięci „Żołnierzy Wyklętych”. Jest to święto, honorujące i upamiętniające żołnierzy polskiego podziemia antykomunistycznego i antysowieckiego działającego w latach 1944 – 1963 w obrębie przedwojennych granic RP.
W 2013 grupa pasjonatów i działaczy społecznych postanowiła zorganizować „Tropem Wilczym. Bieg Pamięci Żołnierzy Wyklętych” w lesie koło Zalewu Zegrzyńskiego. Pierwsza edycja biegu miała charakter survivalowy, a wzięło w niej udział ok. 50 uczestników. Rok później, dzięki wielkiemu zaangażowaniu ludzi z Fundacji Wolność i Demokracja, która organizuje go do dzisiaj, bieg zaczął nabierać rozpędu i został przeniesiony w miejsce znane z późniejszych edycji w Warszawie – Park Skaryszewski. Pobiegło wtedy 1500 biegaczy! Od 2015 bieg ma charakter ogólnopolski i na stałe wpisuje się w kalendarz wydarzeń biegowych.

PLAKAT3 TW2020

logo milicz

logo poziome plywalnia
plywalnia

Logo OK

Logo KOM poziom

GALEN2015

1 baner kajakilogo uzrodla

 ********************

nasze dzialania2
INSTYTUCJE WSPIERAJĄCE

SPORT W GMINIE MILICZ


BSMILICZ

LOGO ARTZBYT

tarczynski d

logo BOSS

logo km maszynybudowlane
Ramayan
ipad

sadzik
zlota waga
lorfarm

milicz na sportowo