BIP

baner badania wody

segregacja odpadow

banerslupy2014

mojapogoda

*******************

aleja gwiazd logo
AMERICAN CARS MANIA
ACM logo2013

banner

 *******************************

KLUBY I STOWARZYSZENIA
Z TERENU GMINY MILICZ

Barycz Miliczbarycz sulow logo plon gadkowice logo

ASMILICZpittbul bizonmilicz

szkolka pilkarska milicz1 ks milicz

MSPDION smecz uks dwojka milicz

*************************

PARTNERZY

pzps logo

logo dzps

 fundacja polska siat

baner1 BK2018 2

KOMUNIKAT ORGANIZATORA

Ośrodek Sportu i Rekreacji Sp. z o.o. w Miliczu, informuje że w dniu 8 września 2018r. (sobota)
w godzinach 14:00 – 15:30 ulicami miasta odbędzie się bieg uliczny - VI Bieg Karpia
w ramach święta Festiwalu Karpia Milickiego 2018.

START
i linia METY wyznaczono na obiekcie Stadionu Miejskiego w Miliczu.
Trasa biegu przebiegać będzie ulicami: Powstańców Wielkopolskich, Dąbrowskiego, Grunwaldzką, Kościuszki, Wojska Polskiego, Wrocławską, Lwowską, Rynek, Gancarską, Kuźniczą, Działkową, Wojska Polskiego, Stawną, Składową, Powstańców Wielkopolskich.

W związku z powyższym nastąpią utrudnienia w ruchu.

Bieg odbywał się będzie przy ograniczonym ruchu kołowym. Ruch pojazdów na czas trwania imprezy biegowej będzie kierowany przez odpowiednie służby zgodnie z kierunkiem biegu. Płynność ruchu zapewniać będą funkcjonariusze Policji, Państwowej Straży Pożarnej, członkowie Ochotniczej Straży Pożarnej
oraz oznakowane służby organizatora.
Prosimy o zachowanie ostrożności, zastosowanie się do treści komunikatu jak i poleceń służb
w trakcie trwania biegu.
Za zaistniałe utrudnienia PRZEPRASZAMY.

ORGANIZATOR

DSC 0767Z końcem sierpnia rusza kolejny sezon piłkarski w naszej gminie. Piłkarze po krótkiej przerwie letniej wznowili juz przygotowania do nowego sezonu, zaś administrator obiektu przygotowuje obiekt tak by w pełni służył i funkcjonował trenującym tam piłkarzom. Niestety, tegoroczne upalne lato nieco utrudnia utrzymaniu obiektu. Dlatego właśnie obecnie wykonywane specjalistyczne zabiegi spowodują, iż przez kolejnych kilkanaście dni nie będzie można w pełni korzystać z obiektu, by dać podłożu czas na regenerację. Nadmieńmy, iż płyta boiska jest intensywnie użytkowana, dlatego należy zadbać o jej najwyższą jakość pielęgnacji. Boisko, które nie jest w odpowiedni sposób pielęgnowane, szybko zniszczy się, pojawią się nierówności i braki w murawie. Zatem, nawierzchnia, która jest zbyt twarda, nie pochłania wody, sprzyja powstawaniu kontuzji, a znajdujące się w niej płytkie korzenie powodują niską przyczepność. Wszystkie specjalistyczne zabiegi pielęgnacji boiska piłkarskiego wykonywane są przez specjalistyczną firmę zgodnie z harmonogramem i warunkami gwarancji. Jedynie podlewanie, koszenie, szczotkowanie i nawożenie wykonywane są w ramach zadań nalezących do administratora obiektu.

DSC 0769 DSC 0765DSC 0764 DSC 0759

2 20180722 134843To pierwszy tak upalny weekend w tym sezonie walacyjnym na milickim Karłowie. Bezchmurne niebo, wysoka temperatura powietrza sięgająca prawie 30 0C i czysta woda w naszym zbiorniku sprawiła, że wreszcie nad wodą przybyli miliczanie. W najbliższym okresie metereolodzy mają dla nas dobre wiadomości, naszeszcie wypoczniemy nad wodą. W miniony weekend na Karłowie wypoczywało blisko 2000 osób, gdzie nad bezpieczeństwem gości  nadzór sprawowało 5 ratowników wodnych. Nadmienić również należy iż woda w akwenie do pływania sięga 23 0C i spełnia wymogi sanitarne do kąpieli.

 

1 20180722 134707 3 20180722 134845  4 20180722 135153   5 20180722 171445 6 20180722 171456 7 20180722 171503

1 BK2018 plakat3

Wszystkich zapraszamy do wzięcia udziału. Ponizęj przedstawiamy Państwu poglądową trasę tegorocznej edycji biegu oraz treść regulaminu. Po kliknięciu w plakat, automatycznie można dokonać zapisu.

1 mapaBK2018

Pobierz REGULAMIN

PDF Small logo

eska summer2018Radio ESKA włączyło się w promocję najatrakcyjniejszych miejsc wakacyjnego wypoczynku nad wodą dla dzieci i młodzieży z terenu województwa dolnośląskiego.  Miło nam zakomunikować, iż w ocenie radiowców ESKA Summer City "nasz KARŁÓW" w Miliczu jest wysoko ocenianym obiektem pod względem atrakcyjności turystycznej. Dlatego też tak licznie odwiedzają naszą okolicę by miło spędzić wolny czas na łonie natury zdala od zgiełku i ruchu aglomeracji miejskiej Wrocławia.  Już w najbliższą niedzielę 8 lipca br. w miejscu okazjonalnie wykorzystywanym do kąpieli KARŁÓW w Miliczu gościć będziemy "szalonych" radiowców z radia ESKA Wrocław. Przyjdz i uczestnicz w nadawanych na żywo relacjach radiowych. Dla wszystkich odwiedzających czekają atrakcje wodne. Uczestnicz z nami w tym niezwykłym wydarzeniu już w tę niedzielę od godziny 13.00 do 18.00. Zapraszamy nie tylko miliczan, ale i również wczasowiczów wypoczywających na terenie powiatu milickiego. U nas zawsze świeci słońce, będzie się działo, a do imprezy zaprasza wypadowa ekipa podjazdu ESKA Summer City 2018. Już niebawem na antenie stacji nadawane będą spoty reklamowe zapraszające do odwiedzin tego magicznego miejsca. Serdecznie zapraszamy.sezon2012

    karlow3 karlow2

 

logo milicz

logo poziome plywalnia
plywalnia

Logo OK

Logo KOM poziom

GALEN2015

1 baner kajakilogo uzrodla

 ********************

nasze dzialania2
INSTYTUCJE WSPIERAJĄCE

SPORT W GMINIE MILICZ


BSMILICZ

LOGO ARTZBYT

tarczynski d

logo BOSS

logo km maszynybudowlane
Ramayan
ipad

sadzik
zlota waga
lorfarm

milicz na sportowo