BIP

baner badania wody

serwis kapielowy logo


segregacja odpadow

banerslupy2014

mojapogoda

*******************

aleja gwiazd logo

giganci siatkowki

banner

 *******************************

KLUBY I STOWARZYSZENIA
Z TERENU GMINY MILICZ

Barycz Miliczbarycz sulow logo plon gadkowice logo

ASMILICZpittbul bizonmilicz

szkolka pilkarska milicz1 ks milicz

MSPDION smecz uks dwojka milicz

*************************

PARTNERZY

pzps logo

logo dzps

 fundacja polska siat

21 kwietnia (wtorek) obchodzimy roczek.  W godzinach od 16.00 do 18.00 przygotowaliśmy dla Was moc atrakcji. Będą konkursy z nagrodami, gry i zabawy dla dzieci, specjalne bilety bez limitu czasu (zwykły za 12 zł i ulgowy za 9 zł) oraz specjalna promocja karnetowa na NOWE karnety: za 500 zł mamy 800 zł do wykorzystania do końca roku! Będzie super zabawa!!! Zapraszamy.

http://milickafala.pl/urodziny-milickiejfali-mamy-roczek/

INFORMUJEMY, IŻ Z DNIEM 26 MARCA 2015r.
SIEDZIBA BIURA ADMINISTRACJI SPÓŁKI
OŚRODEK SPORTU I REKREACJI w MILICZU
MIEŚCI SIĘ W BUDYNKU PRZY STADIONIE MIEJSKIM w MILICZU
UL. POWSTAŃCÓW WIELKOPOLSKICH 5.

ZE WZGLĘDÓW TECHNICZNYCH
KONTAKT TELEFONICZNY JEDYNIE NA NUMERY KOMÓRKOWE
Prezes Zarządu - (Jarosław Milian) -  606 127 105;    502 045 208
Kierownik Administracyjny - (Rafał Bienkiewicz)
SEKRETARIAT / KSIĘGOWOŚĆ - 516 048 988
Menadzer Sportu - (Paweł Wachowiak) - 509 829 840
Stadion Miejski (obsługa,rezerwacja obiektu) - 506 187 233

Kryta Pływalnia "milicka FALA" - tel. 71 38 43 740

ZA UTRUDNIENIA PRZEPRASZAMY

Jarosław Milian, Prezes gminnej spółki OSiR, decyzją burmiatrza P.Lecha ma zostać jej likwidatorem. Ponad milion zł długów pozostałych po byłym prezesie spłaci albo likwidowana spółka ze sprzedaży mienia, albo zobowiązania przejmie gmina. Wg koncepcji burmistrza boiska w Sułowie i Gądkowicach oraz Stadion Miejski w Miliczu zostaną przekazane grającym na nich klubom piłkarskim wraz ze środkami na ich utrzymanie. Hala sportowa została już przekazana milickiemu gimnazjum. Nie wiadomo jeszcze, czy powołana zostanie jednostka budżetowa OSiR, jak było przed wielu laty, czy też pozostałym z majątku OSiR-u basenem i kąpieliskiem na Karłowie będzie zarządzać Urząd Miejski.

banerwielkanoc1
Naszym Klientom, Współpracownikom i Przyjaciołom,

życzymy:

Wesołych, zdrowych, słonecznych i ciepłych,
rodzinnych Świąt Wielkanocnych,
oraz wiosennej energii
do realizacji z nami zleconych i powierzonych zadań

Zarząd Spółki OSiR

wielkanoc swieta wielkanocne

puchar burmistrza"Organizacyjnie zapięte jest już niemal na ostatni guzik, czekamy już tylko na uczestników zawodów"- powiedział koordynator zawodów Maciej Haremza. Do 22 lutego br. można było zgłaszać udział w zawodach o Puchar Burmistrza Gminy Milicz. Jak zakomunikował nam koordynator, zgłosiło sie blisko 150 uczestników. Jesteśmy dobrze przygotowani i czekamy już tylko na uczestników zawodów. Zainteresowanym przypominamy, iż 15 marca na naszej pływalni odbędą się zawody o puchar Burmistrza Gminy Milicz. W związku z zawodami duży basen będzie w całości zarezerwowany w godzinach od 10.00 do 14.00. Basen rekreacyjny oraz sauny będą dostępne normalnie. Zapraszamy

Wszystkie informacje na temat niedzielnych zawodów (plan, listy startowe itp.) znajdziecie na stronie milicz.oprysiak.pl

OFICJALNE WYNIKI - KOMUNIKAT

Relacja foto z imprezy - zapraszamy na Facebook

targi turystyczne3 2015Gmina Milicz i Gmina Krośnice uczestniczyły w VII Międzynarodowych Targach Turystycznych, które odbyły się w dniach od 27 lutego do 1 marca w Hali Stulecia we Wrocławiu.

Gminę Milicz reprezentowały Zofia Pietryka, Anna Moczulska i Joanna Horodecka, pracownicy Centrum Informacji Turystycznej działającego przy OSiR w Miliczu, gminę Krośnice pracownicy IT w Krośnicach. Stoisko znajdowało się na wspólnej "wyspie" promocyjnej Dolnośląskiej Organizacji Turystycznej, którego Gmina Milicz i Gmina Krośnice są członkiem.

Organizatorzy targów jak co roku zapewnili bardzo bogaty program dodatkowych atrakcji i wydarzeń towarzyszących, zarówno dla osób odwiedzających targi, jak również dla przedstawicieli branży turystycznej prezentującej swoje oferty w stolicy Dolnego Śląska.

Stoisko cieszyło się dużym zainteresowaniem odwiedzających Targi. Organizatorzy i przewodnicy turystyczni byli zainteresowani głównie bazą noclegową i gastronomiczną oraz ofertą pobytową. Rodziny z dziećmi i osoby indywidualne pytały o możliwości spędzenia wolnego czasu, najlepiej w pobliżu lasów i stawów oraz w gospodarstwach agroturystycznych. Dużym zainteresowaniem cieszyły się foldery z mapkami i informacjami o szlakach pieszych, rowerowych, kajakowych i konnych oraz mapka okolic Milicza i Krośnic. Sporo osób pytało o ścieżki przyrodnicze na terenie rezerwatu oraz przebieg ścieżki rowerowej trasą dawnej kolejki wąskotorowej, możliwość popływania i miejsc do zbierania grzybów.

Dolina Baryczy jest coraz bardziej rozpoznawalna i pozytywnie oceniana przez osoby, z którymi rozmawiałyśmy. Liczymy, iż udział w targach przełoży się na ilość turystów, którzy odwiedzą naszą gminę i region - powiedziała Zofia Pietryka z Centrum Informacji Turystycznej w Miliczu

W niedzielę - 8 marca - zapraszamy wszystkie Panie, Dziewczyny i najmłodsze Dziewczynki na pływalnię.
Tego dnia, specjalnie dla Was, pierwsza godzina pływania/saunowania/relaksu/lenistwa kosztuje tylko 1 zł.
ZAPRASZAMY!!!

dzienkobiet2015

 

logo milicz

logo poziome plywalnia
plywalnia

Logo OK

GALEN2015

1 baner kajakilogo uzrodla

 ********************

nasze dzialania2
INSTYTUCJE WSPIERAJĄCE

SPORT W GMINIE MILICZ


BSMILICZ

logo ARTZBYT Milicz

tarczynski d

logo BOSS

logo km maszynybudowlane
ipad
sadzik

milicz na sportowo