BIP

STANDARD MALOLETNICH OSIR2024

baner badania wody

serwis kapielowy logo


segregacja odpadow

 

mojapogoda

*******************

aleja gwiazd logo

giganci siatkowki

banner

 *******************************

KLUBY I STOWARZYSZENIA
Z TERENU GMINY MILICZ

Barycz Miliczbarycz sulow logo plon gadkowice logo

ASMILICZpittbul bizonmilicz

szkolka pilkarska milicz1 ks milicz

MSPDION smecz uks dwojka milicz

*************************

PARTNERZY

pzps logo

logo dzps

 fundacja polska siat

Wyjaśnienie Prezesa OSiR w sprawie organizacji „Milicz Summer Festival”

Zgoda na zorganizowanie imprezy „Milicz Summer Festival” nie mogła zostać cofnięta, gdyż nigdy nie została podpisana stosowna umowa. „Organizatorzy” po przedstawieniu wstępnego pomysłu organizacji takiego przedsięwzięcia nie dopełnili ŻADNYCH formalności wymaganych w takich przypadkach przy realizacji tego typu projektów co pokazuje kompletny brak przygotowania do organizacji festiwali-koncertów.

Kiedy powstał pomysł przeprowadzenia Imprezy, prosiłem o pisemne przedstawienie formuły, jednak żaden plan czy czas trwania, ilość osób uczestniczących itd. nie zostały zgłoszone. Warunki nie zostały dopełnione, więc nie podpisaliśmy umowy najmu terenu i podziału obowiązków związanych z przygotowaniem festiwalu i tu polecam zapoznanie się z pojęciami dotyczącymi tego tematu w pigułce (ile jest warunków koniecznych do organizowania tego typu imprez).

http://www.lsw.com.pl/newsletters/newsletter-listopad-2013/event-od-strony-prawnej

Wina leży więc tylko po stronie Pana Arkadiusza Pługowskiego, a ja wystrzegam się zagrożeń, niekompetencji i dziecinady, natomiast mam duży szacunek dla ludzi kreatywnych i odpowiedzialnych z którymi zawsze chętnie podejmujemy współpracę co daje efekty w postaci wielu już zrealizowanych i zakończonych sukcesem projektów.

INFO – na terenie „RELAKSU’’ zmieści się kilka tysięcy osób, czego przykład mieliśmy w jedną z wakacyjnych sobót kiedy kąpielisko odwiedziło około 3,5 tysiąca osób .

W niedzielę, 30 sierpnia, na terenie ośrodka „Karłów” odbędzie się Młodzieżowy Turniej Piłki Nożnej – Karłów Cup 2015. Zapisy prowadzone będą do 28 sierpnia (piątek). Zapraszamy wszystkie chętne drużyny w odpowiednich kategoriach (info na plakacie). Drużny w składzie 5 zawodników + bramkarz będą grać na boiskach trawiastych wielkości boiska Orlik.

plakat-pilka-nozna-640x904

Z uwagi na zaplanowaną przerwę technologiczną w okresie od 17 sierpnia do 2 września, obiekt Krytej Pływalni "milicka FALA" będzie nieczynny. Wszystkie karnety, które były ważne w dniu 17 sierpnia zostaną automatycznie przedłużone o dwa tygodnie.

{youtube}U_JCT_aYKms{/youtube}

Rajd dr Bolka2W minioną sobotę 15 sierpnia z basenu na Karłowie wyruszył Rajd Rowerowy "Tropami Druha Bolka". Uczestnicy pod opieką pana Bernarda Mikołajczyka wyruszyli w stronę Sułowa zwiedzając po drodze ciekawe miejsca. Po rajdzie czekało już na nich ognisko z kiełbaskami zorganizowane w nowym, specjalnie wydzielonym do tego celu miejscu przy basenie. Uczestnikom rajdu bardzo serdecznie dziękujemy, nieobecnym i tym co zapomnieli niech żałują. Zabawa była świetna a ognisko wyjątkowo udane.Oceńcie Państwo sami.

Galeria foto

Od wczesnych godzin porannych w niedzielę 16 sierpnia na obiektach sportowo-rekreacyjnych kąpieliska Karłów w Miliczu rozgrywany był turniej siatkówki plażowej, będący jednocześnie jednym z etapów cyklu Otwartych Mistrzostw Dolnego Śląska 2015. Organizatorem milickich rozgrywek była Gmina Milicz, Ośrodek Sportu i Rekreacji w Miliczu, Dolnośląski Związek Piłki Siatkowej we Wrocławiu oraz Dwójka Milicz. Oficjalnego otwarcia turnieju w imieniu Burmistrza Gminy Milicz i swoim dokonał Prezes Zarządu OSiR Jarosław Milian. Zasady rozgrywek przypomniał członek zarządu DZPS Roman Danilewicz. W milickiej edycji turnieju wzięło udział 10 par męskich (w tym 2 z Milicza: Hawrylak  / Markowski i Mądroszkiewicz / Antkowiak) oraz 4 żeńskie (w tym 1 z Milicza: Katarzyna Bojko / Sandra Banach)

DSCF2219

Końcowa klasyfikacja milickiego etapu przedstawia się następująco:
KOBIETY
I m-ce: Joanna REJNO/ Aleksandra KWIECIŃSKA, II m-ce: Klaudia KUBAS / Iga KOZIŃSKA, III m-ce: Katarzyna BOJKO / Sandra BANACH (Pitbull Milicz), IV m-ce: Natalia NIEWIADOMSKA / Anna PUSTELNIK

MĘŻCZYŹNI
I m-ce: Michał JARMAKOWICZ / Łukasz WIKTORKO, II m-ce Tomasz JAKUBOWSKI / Paweł GABZYK, III m-ce Adrian NIEWIADOMSKI / Marcin KRUPA, IV m-ce Michał SZPAK / Jakub DMUCH. Na V m-cu sklasyfikowani zostali Hawrylak / Markowski (Milicz). Zwycięzcy prócz nagród rzeczowych walczyli o punkty rankingowe klasyfikacji generalnej Otwartych Mistrzostw Dolnego Śląska.

Galeria fotograficzna

W niedzielę, 16 sierpnia, na boiskach do plażówki na Karłowie odbędzie się trzygwiazdkowy turniej siatkówki plażowej. Są to kolejne tego typu zawody, w bieżącym okresie cyklu Otwartcyh Mistrzostw Dolnego Śląska, gdzie zawodnicy zdobywają punkty do klasyfikacji generalnej. Wszystkich chętnych zapraszamy do wzięcia udziału. Więcej informacji na załączonym plakacie.

REGULAMIN

KLASYFIKACJA GENERALNA

turniej plazowka karlow

logo milicz

 logo poziome plywalnia

plywalnia

Logo OK

pgk dolina baryczy logo

 ****************************

TV pow mil

Aktywnie po dolinie Baryczy

 

autobus iskra3

 

GALEN2015

nasze dzialania2
INSTYTUCJE WSPIERAJĄCE

SPORT W GMINIE MILICZ

BSMILICZ

NADLESNICTWO MILICZ LOGOTYP
logo ARTZBYT Milicz
tarczynski d
logo BOSS
logo km maszynybudowlane
ipad
sadzikdajczman rowery
1 baner kajaki

logo uzrodla
milicz na sportowo